Відеозвернення міського голови Чорткова Володимира Шматька щодо російсько-української війни
Вранці 24 лютого російські війська здійснили напад на Україну на Донбасі, з території Білорусі та Росії, а також анексованого Криму. Збройні Сили України протягом усього часу дають гідну відсіч ворогу.
Міський голова Чорткова Володимир Шматько, підсумовуючи день, у першому відеозверненні (які відсьогодні будуть постійними) наголосив на наступному:
Не панікуємо та не піддаємось дезінформації. Довіряємо тільки перевіреним джерелам!
Підготуйте підвальні приміщення у своїх будинках: чи то приватних, чи багатоквартирних
Будьте пильними: можлива поява диверсантів!
Ми разом повинні стати на захист країни. Усі, хто відчуває у собі сили взяти в руки зброю – з’являйтесь до військового комісаріату!
Розпочалась евакуація українців із різних регіонів країни. Біженці прибудуть і до Чортківської громади. Наше спільне завдання гостинно прийняти їх додому!
Просимо максимального поширення
Чортківський районний центр комплектування та соціальної підтримки (військомат) ПРАЦЮЄ ЦІЛОДОБОВО за адресою: м. Чортків, вул. Шевченка, 40. Тел.: 097 390 82 30, 067 794 13 21, 097 928 93 41. Щоб вступити до лав Збройних Сил України при собі необхідно мати лише паспорт!
Якщо ви помітили підозрілих осіб, можливих диверсантів – телефонуйте у поліцію за номером 102!
Якщо у вас є інформація про біженців, котрі прибули до Чортківської громади та потребують допомоги, а також щодо будь-яких важливих питань телефонуйте на цілодобову гарячу лінію Чортківської міської ради: 067 271 57 82, 095 146 53 73, 2-06-35, 2-23-77, 2-27-98.
Останні новини
ЯК ПОТРАПИТИ НА ПРИЙОМ ДО ДИТЯЧОГО ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ?
Дитячий гастроентеролог Іветта Джугля приймає по буднях у поліклінічному відділенні Чортківської центральної міської лікарні …Читати даліВетеранам з Тернопільщини – новий серіал на Дія. Освіта про те, як отримати грант
Ви ветеран, що планує відкрити власний бізнес? Скористайтеся можливістю отримати до мільйона гривень на розвиток …Читати даліЯК І ДЕ У ЧОРТКОВІ МОЖНА УТИЛІЗУВАТИ НЕПОТРІБНІ ЛІКИ З АПТЕЧКИ?
Три роки – це середній термін придатності більшості ліків. Впевнені, ви також вже давно …Читати даліДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА БІЛА!
У неділю, 11 серпня, о 12 год. у будівлі Центру культурних послуг с. Біла …Читати даліПРОДОВЖУЄМО НАВОДИТИ ЛАД: ІЗ ВУЛ. АПТЕЧНА ТА НОССА ЗАБЕРУТЬ ЗАГАЛЬНІ СМІТТЄВІ БАКИ; ВСІ ПІДПРИЄМЦІ ПОВИННІ МАТИ ДОГОВОРИ НЕ ВИВЕЗЕННЯ ВІДХОДІВ
Частина підприємців, що здійснюють свою діяльність у центральній частині Чорткова, досі не мають договорів …Читати далі