А у вас договір на вивезення рідких нечистот?
Відповідно до вимог чинного законодавства УкраїниВСІ власники житлових будинків, земельних ділянок, джерел утворень побутових відходів зобов’язані мати укладені договори з юридичною особою, яка визначена виконавцем послуг на вивезення побутових відходів (викачування так званих каналізаційних септиків).
Згідно із рішенням виконавчого комітету Чортківської міської ради від 20.10.2021 №484, визначено КП «Чортківське ВУВКГ» надавачем послуг із вивезення рідких побутових відходів на території нашої громади.
Тим же рішенням встановлено тарифи на послуги з вивезення рідких побутових відходів:
✅у літній період 502 грн (з ПДВ) за 3 кубічних метри рідких нечистот;
✅у зимовий період 507 грн 68 коп. (з ПДВ) за 3 кубічних метри рідких нечистот.
❗️ Важливо! Також зауважимо, що громадяни, котрі мають пільги чи субсидії, передбачені постановою КМУ, уклавши договір на вивезення побутових відходів із «Чортківським водоканалом», зможуть частково отримувати компенсацію на цю послугу від держави.
КП «Чортківське ВУВКГ» запрошує мешканців м. Чорткова та населених пунктів: с. Біла, с. Скородинці, с. Бичківці, с. Росохач, с. Пастуше, с. Переходи, с. Горішня Вигнанка, які не уклали договір на вивезення рідких побутових відходів, звернутися в КП «Чортківський водоканал» за адресою: м. Чортків вул. Сонячна,7, для укладення такого договору.
Для підписання договору споживачу необхідно надати:
✅паспорт (копія);
✅ідентифікаційний код (копія);
✅довідку про склад родини;
✅правовстановлюючі документи на домоволодіння (копії);
✅правовстановлюючі документи на земельну ділянку (копії);
✅документи, що підтверджують пільги та субсидії (копії) (у разі наявності);
✅документи по об’єму вигрібної ями, для складання графіку вивозу побутових відходів (у разі наявності).
Детальну інформацію можна отримати за телефонами:
Приймальня: (03552) 2-23-67, відділ збуту 098-807-58-78
Останні новини
ЯК ПОТРАПИТИ НА ПРИЙОМ ДО ДИТЯЧОГО ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ?
Дитячий гастроентеролог Іветта Джугля приймає по буднях у поліклінічному відділенні Чортківської центральної міської лікарні …Читати даліВетеранам з Тернопільщини – новий серіал на Дія. Освіта про те, як отримати грант
Ви ветеран, що планує відкрити власний бізнес? Скористайтеся можливістю отримати до мільйона гривень на розвиток …Читати даліЯК І ДЕ У ЧОРТКОВІ МОЖНА УТИЛІЗУВАТИ НЕПОТРІБНІ ЛІКИ З АПТЕЧКИ?
Три роки – це середній термін придатності більшості ліків. Впевнені, ви також вже давно …Читати даліДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА БІЛА!
У неділю, 11 серпня, о 12 год. у будівлі Центру культурних послуг с. Біла …Читати даліПРОДОВЖУЄМО НАВОДИТИ ЛАД: ІЗ ВУЛ. АПТЕЧНА ТА НОССА ЗАБЕРУТЬ ЗАГАЛЬНІ СМІТТЄВІ БАКИ; ВСІ ПІДПРИЄМЦІ ПОВИННІ МАТИ ДОГОВОРИ НЕ ВИВЕЗЕННЯ ВІДХОДІВ
Частина підприємців, що здійснюють свою діяльність у центральній частині Чорткова, досі не мають договорів …Читати далі