Влітку у Чорткові створять перший мурал: збір коштів завершено
Збір коштів для створення яскравого книжкового 3D-муралу у так званому дворику на Зеленій – на будівлі Чортківської публічної бібліотеки – завершено! Про це повідомила ініціаторка цієї ідеї, народна депутат України, чортків’янка Євгенія Кравчук.
«На свій день народження загадала втілити в реальність бібліотечний мурал «Чортків-500: книжкова історія». Ви допомогли здійснити моє бажання. Ми змогли зібрати необхідну суму у 200 тисяч гривень трохи більше, ніж за місяць! Щиро дякую кожному з 60 доброчинців, за чиї кошти й буде створено мурал. А 61-ю стала я, і це ще один мій внесок в промоцію читання в Україні», – написала Yevheniya Kravchuk на своїй сторінці у Facebook.
Мурал буде направду унікальним. На ньому буде зображено книги, що належать відомим чортків’янам («Сторінками історії Чорткова» Петра Федоришина, книги Богдана Гаврилишина, Карла Еміля Францоза), на книжкових корінцях – відсилки до історії Чорткова. Такого в Україні ще не було!
У рамках святкування 500-ліття Чорткова у статусі міста вже у червні цього року відбудеться урочисте відкриття муралу.
Також нагадаймо, що до того часу внутрішній дворик Чортківської публічної бібліотеки реконструюють завдяки перемозі у гранті DREAMactions 4.0, організованому CANactions School та Western NIS Enterprise Fund та Astarta-Kyiv.
Детальніше про мурал читайте за посиланням – https://biggggidea.com/project/bibliotechnij-mural-chortkiv-500-knizhkova-istoriya/?fbclid=IwAR1cvrF9MpLMuqbqtGJ4PXIWFHQpUD-y5ZNa4YV7OalWWx4IqK1QMdZJdZg
Останні новини
ЯК ПОТРАПИТИ НА ПРИЙОМ ДО ДИТЯЧОГО ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ?
Дитячий гастроентеролог Іветта Джугля приймає по буднях у поліклінічному відділенні Чортківської центральної міської лікарні …Читати даліВетеранам з Тернопільщини – новий серіал на Дія. Освіта про те, як отримати грант
Ви ветеран, що планує відкрити власний бізнес? Скористайтеся можливістю отримати до мільйона гривень на розвиток …Читати даліЯК І ДЕ У ЧОРТКОВІ МОЖНА УТИЛІЗУВАТИ НЕПОТРІБНІ ЛІКИ З АПТЕЧКИ?
Три роки – це середній термін придатності більшості ліків. Впевнені, ви також вже давно …Читати даліДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА БІЛА!
У неділю, 11 серпня, о 12 год. у будівлі Центру культурних послуг с. Біла …Читати даліПРОДОВЖУЄМО НАВОДИТИ ЛАД: ІЗ ВУЛ. АПТЕЧНА ТА НОССА ЗАБЕРУТЬ ЗАГАЛЬНІ СМІТТЄВІ БАКИ; ВСІ ПІДПРИЄМЦІ ПОВИННІ МАТИ ДОГОВОРИ НЕ ВИВЕЗЕННЯ ВІДХОДІВ
Частина підприємців, що здійснюють свою діяльність у центральній частині Чорткова, досі не мають договорів …Читати далі