Через незадовільне прибирання снігу Володимир Шматько провів оперативну нараду із комунальниками
Реагуючи на ситуацію із незадовільним та невчасним розчищенням доріг та тротуарів від снігу у Чорткові, зважаючи на численні зауваження місцевих жителів міський голова Володимир Шматько провів нараду із керівниками комунальних підприємств, водіями снігоприбиральної техніки та двірниками.
Володимир Шматько зазначив, що він кардинально незадоволений роботою комунальних служб протягом останніх днів. Адже, хоч сніжити і перестало, чимало вулиць досі погано прочищені або не прочищені зовсім. Втім, до честі комунальників зазначимо, що зараз у ремонті перебуває три одиниці снігоприбиральної техніки, що значно сповільнило їхню роботу.
Головне, що прозвучало під час робочої наради:
✅кожна одиниця снігоприбиральної техніки повинна бути закріплена за певною територією і має обслуговувати виключно її;
✅повинна бути персональна відповідальність водія снігоприбиральної техніки за виконання роботи на своїй закріпленій території;
✅найближчими днями на всій снігоприбиральній техніці встановлять GPS-трекери, завдяки яким можна буде відслідковувати, де і коли працював трактор;
✅у дні, коли спостерігаються складні погодні умови (сніг, хуртовини), двірники повинні працювати понаднормово, за це їм виплачуватимуть премії;
✅особливу увагу двірникам слід приділяти тротуарам, де сконцентрований найбільший потік людей.
ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ❗Нагадуємо підприємцям, які працюють у межах Чортківської громади, що вони зобов’язані своєчасно прибирати прилеглу територію входів до будівель та споруд від снігу та льоду, забезпечуючи безпеку пересування перехожих!
ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ, ДЕ Є ОСББ❗️ Також нагадуємо, що у багатоквартирних будинках, де створене ОСББ, жителі самотужки зобов’язані прибирати прибудинкову територію або ж наймати для цього підрядника. Як варіант – можна заключити договір із КП «Чортків дім», яке обслуговуватиме ваше ОСББ.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ❗️ Просимо паркувати авто тільки в дозволених місцях, а також не залишати машини на узбіччях доріг. Інакше снігоприбиральна техніка не зможе належним чином розчистити вулиці.
Останні новини
НАГАДУЄМО: КУПАТИСЯ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАБОРОНЕНО
Чортківська міська рада нагадує громадянам про заборону на масовий відпочинок на водних об’єктах на …Читати даліВОЛОДИМИР ШМАТЬКО ПРОВІВ ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ З КОМУНАЛЬНИКАМИ
Міський голова Володимир Шматько провів нараду із керівниками комунальних підприємств Чортківської громади. Найважливіше із …Читати даліУВАГА! ВАКАНСІЇ У ЧОРТКІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ!
Запрошуємо долучитись до команди Чортківської міської ради: ТРЬОХ адміністраторів у Центр надання адміністративних послуг. …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ МОЛОДІЖНУ РАДУ ВІДІБРАЛИ У ПРОЄКТ «МАЮ ДУМКУ»: ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ
Чортківська молодіжна рада стала учасницею проєкту «Маю думку», у рамках якого протягом 9-12 липня у …Читати даліНа Тернопільщині майже 80% краян, які пройшли профнавчання, – змогли працевлаштуватися
У розвинених країнах світу, за даними Інституту ЮНЕСКО, різноманітною освітньою та просвітницькою діяльністю охоплено …Читати далі