Діти Чортківської громади отримали солодкі подарунки від Святого Миколая (фоторепортаж)
Щороку, у ніч з 18 на 19 грудня, до кожної домівки приходить Святий Миколай і кладе під подушки довгоочікувані подарунки. Напередодні цього улюбленого свята у дошкільних навчальних закладах та школах Чортківської громади відбулися ранки.
Варто відзначити, що і в школах, і в дитячих садочках маленькі чортків’яни старанно готувалися до приходу Чудотворця – вивчили вірші, підготували пісні та танці.
Святий Миколай разом із ангелятами подякував діткам за їх підготовку та вручив усім солодкі подарунки.
Останні новини
У ЧОРТКОВІ З’ЯВИЛАСЯ ЩЕ ОДНА СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ!
Для потреб Чортківського центру первинної медико-санітарної допомоги завершується встановлення сонячної електростанції в межах спільного …Читати даліНЕ ПАЛІТЬ СУХУ ТРАВУ – ЦЕ НЕБЕЗПЕЧНО ТА КАРАЄТЬСЯ ШТРАФОМ!
З першими теплими днями люди починають активно наводити лад у дворах, городах та прибудинкових …Читати даліДОПОМОГА ДЛЯ БЕЗПРИТУЛЬНИХ СОБАК ЧОРТКОВА!
Завдяки підтримці фундації Humanitarni Чорткову вдалося отримати 500 кг корму для безпритульних собак! Частину …Читати даліНА ГОРІ ЮРЧИНСЬКИХ У ЧОРТКОВІ ЗАСВІТИВСЯ ХРЕСТ ТА ПРАПОР!
Комунальне підприємство «Міськсвітло» завершило встановлення підсвітки хреста та прапора на горі Юрчинських у Чорткові. …Читати даліПАРКУВАННЯ В ПІШОХІДНІЙ ЗОНІ ЧОРТКОВА: ШТРАФ ДО 340 ГРИВЕНЬ!
Муніципальна інспекція продовжує штрафувати водіїв, які порушують правила паркування в історичному центрі Чорткова. Сума штрафу: …Читати далі