До відома аптечних закладів!
Розпочато прийом пропозицій щодо укладання договору про відшкодування вартості препаратів для безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування, в тому числі наркотичних засобів
Відповідно до постанови Кабінету Miністрів України від 17 серпня 1998 року № 1303 «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань», та з метою забезпечення доступності лікарських засобів на території Чортківської міської територіальної громади, управління соціального захисту та охорони здоров’я Чортківської міської ради повідомляє про визначення суб’єктів господарювання, які будуть здійснювати відпуск лікарських засобів для амбулаторного лікування, в тому числі наркотичних засобів, хворим, які належать до окремих груп населення та за певними категоріями захворювань на підставі виписаних рецептів у 2022 році.
Умови: аптечні заклади повинні бути розташовані на території Чортківської міської територіальної громади та мати ліцензію на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, в тому числі наркотичними засобами, бути готовими працювати в борг з відстроченням терміну платежу, до щоденного контролю виконання договору, а також ціни на лікарські засоби повинні бути в межах референтних.
Перелік документів, які необхідно подати:
– лист-пропозиція про бажання укласти договір про відшкодування вартосгі лікарськиих засобів для амбулаторного лікування хворим, які належать до окремих груп населення та за певними категоріями захворювань;
– виписка з ЄДР;
– копія ліцензії;
– перелік лікарських засобів, які підлягають відшкодуванню, із зазначенням ц1ни в межах референтних цін станом на 01.01.2022 р.
Перевага буде надаватися тим суб’єктам господарювання, які відповідатимуть вищеназваним вимогам та запропонують найнижчі ціни.
Документи подавати по 31 грудня 2021 року включно в управління соціального захисту та охорони здоров’я Чортківської міської ради (м.Чортків, вул.Шевченка, 21, 1 поверх (ліве крило), кабінет №12).
ЯК ПОТРАПИТИ НА ПРИЙОМ ДО ДИТЯЧОГО ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ?
Дитячий гастроентеролог Іветта Джугля приймає по буднях у поліклінічному відділенні Чортківської центральної міської лікарні …Читати даліВетеранам з Тернопільщини – новий серіал на Дія. Освіта про те, як отримати грант
Ви ветеран, що планує відкрити власний бізнес? Скористайтеся можливістю отримати до мільйона гривень на розвиток …Читати даліЯК І ДЕ У ЧОРТКОВІ МОЖНА УТИЛІЗУВАТИ НЕПОТРІБНІ ЛІКИ З АПТЕЧКИ?
Три роки – це середній термін придатності більшості ліків. Впевнені, ви також вже давно …Читати даліДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА БІЛА!
У неділю, 11 серпня, о 12 год. у будівлі Центру культурних послуг с. Біла …Читати даліПРОДОВЖУЄМО НАВОДИТИ ЛАД: ІЗ ВУЛ. АПТЕЧНА ТА НОССА ЗАБЕРУТЬ ЗАГАЛЬНІ СМІТТЄВІ БАКИ; ВСІ ПІДПРИЄМЦІ ПОВИННІ МАТИ ДОГОВОРИ НЕ ВИВЕЗЕННЯ ВІДХОДІВ
Частина підприємців, що здійснюють свою діяльність у центральній частині Чорткова, досі не мають договорів …Читати далі