Чортківська стоматологічна поліклініка переїхала на інше місце
Чортківська міська стоматологічна поліклініка змінила місце розташування. Від сьогодні, 1 грудня, стоматологічні послуги надаватимуть в окремому приміщенні ортопедичного відділу стоматколіклініки поблизу Центру первинної медико-санітарної допомоги.
Як розповів директор міської стоматологічної поліклініки Іван Веретик, у декількох кабінетах вже завершився сучасний ремонт, у ще кількох – прямо зараз він триває. Втім вже сьогодні стоматологи мають всі умови для надання якісних послуг.
«Реформа Чортківської центральної міської лікарні триває. Згідно з нею, стоматологічна поліклініка повинна була переїхати на нове місце. Облаштовуємось, звикаємо, приймаємо перших пацієнтів. Вже виконали ремонтів на 70 тисяч гривень. Щиро вдячний міському голові Володимиру Шматьку та його заступнику Віктору Гурину за підтримку та за те, що переймаються проблемами медицини, в тому числі державної стоматології.
Окрема вдячність директору Чортківського фахового медичного коледжу Любомиру Білику за спонсорську допомогу в облаштуванні стоматологічних кабінетів. Зауважу, що на базі нашої поліклініки щороку практикуються зубні техніки з коледжу, тож для Любомира Степановича безпосередньо дуже важливі умови для повноцінної роботи у цьому приміщенні», – зауважив Іван Веретик.
Директор стоматполіклініки зазначає, що, звичайно, із приватними стоматологіями конкурувати важко, втім і ціни у державній – суттєво нижчі. При цьому безкоштовно послуги надають дітям до 16 років, а дорослим безоплатно лікують ургентний зубний біль.
Тож запрошуємо скористатись послугами Чортківської міської стоматологічної поліклініки, але вже в іншому приміщенні!
Останні новини
НАГАДУЄМО: КУПАТИСЯ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАБОРОНЕНО
Чортківська міська рада нагадує громадянам про заборону на масовий відпочинок на водних об’єктах на …Читати даліВОЛОДИМИР ШМАТЬКО ПРОВІВ ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ З КОМУНАЛЬНИКАМИ
Міський голова Володимир Шматько провів нараду із керівниками комунальних підприємств Чортківської громади. Найважливіше із …Читати даліУВАГА! ВАКАНСІЇ У ЧОРТКІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ!
Запрошуємо долучитись до команди Чортківської міської ради: ТРЬОХ адміністраторів у Центр надання адміністративних послуг. …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ МОЛОДІЖНУ РАДУ ВІДІБРАЛИ У ПРОЄКТ «МАЮ ДУМКУ»: ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ
Чортківська молодіжна рада стала учасницею проєкту «Маю думку», у рамках якого протягом 9-12 липня у …Читати даліНа Тернопільщині майже 80% краян, які пройшли профнавчання, – змогли працевлаштуватися
У розвинених країнах світу, за даними Інституту ЮНЕСКО, різноманітною освітньою та просвітницькою діяльністю охоплено …Читати далі