21 листопада – День працівників сільського господарства
Шановні працівники сільського господарства, щиро вітаю вас з професійним святом!
Це свято справжніх трудівників, які розумом та серцем, у селі і в місті, щодня долучаються до важливих аграрних справ. Це — свято дбайливих господарів.
Висловлюю шану та подяку всім, чиє життя невід’ємно пов’язане із сільськогосподарським виробництвом, — фермерам, агрономам, хліборобам, майстрам овочівництва та садівництва. Завдяки вашій невтомній праці полиці наших магазинів наповнюються якісними українськими продуктами!
Бажаю вам міцного здоров’я, успіхів, затишку та спокою у кожній оселі, впевненості у завтрашньому дні та Божого благословення!
З повагою, голова Чортківської громади Володимир Шматько
Останні новини
ДОПОМОГА ДЛЯ БЕЗПРИТУЛЬНИХ СОБАК ЧОРТКОВА!
Завдяки підтримці фундації Humanitarni Чорткову вдалося отримати 500 кг корму для безпритульних собак! Частину …Читати даліНА ГОРІ ЮРЧИНСЬКИХ У ЧОРТКОВІ ЗАСВІТИВСЯ ХРЕСТ ТА ПРАПОР!
Комунальне підприємство «Міськсвітло» завершило встановлення підсвітки хреста та прапора на горі Юрчинських у Чорткові. …Читати даліПАРКУВАННЯ В ПІШОХІДНІЙ ЗОНІ ЧОРТКОВА: ШТРАФ ДО 340 ГРИВЕНЬ!
Муніципальна інспекція продовжує штрафувати водіїв, які порушують правила паркування в історичному центрі Чорткова. Сума штрафу: …Читати даліУ ЦЕНТРІ ЧОРТКОВА ДЕМОНТУВАЛИ ЩЕ ОДИН МАФ
Комунальні служби демонтували ще одну тимчасову споруду на вулиці Ринок у центрі Чорткова. Власника …Читати даліЧОРТКІВСЬКА ТА СНІГУРІВСЬКА ГРОМАДИ – ПАРТНЕРИ У РАМКАХ ПРОЄКТУ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ»
Депутати Чортківської міської ради підтримали рішення про участь громади в експериментальному проєкті зі зміцнення …Читати далі