Чортківським медикам частково погасили заборгованість по заробітній платі
Вчора, 10 серпня, медикам Чортківської центральної міської лікарні повністю виплатили заборговану заробітну плату за червень. Нові антикризові менеджери, котрих призначили у керівництво лікарні, продовжують виправляти помилки попереднього керівництва.
Національна служба здоров’я України не виплачувала заробітну плату медичним працівникам Чортківської лікарні через те, що попереднє керівництво установи (ще з листопада 2020 року!) ігнорувало виконання цілої низки обов’язкових вимог.
‼НСЗУ гостро поставила питання доступності будівель і приміщень медичних закладів для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп людей. Йдеться про пандуси, достатню ширину дверей, додаткові зручності у вбиральнях тощо. Попереднє керівництво лікарні, маючи більш ніж півроку, не робило жодних кроків. Через це Чортківська лікарня могла втратити статус лікарні інтенсивного лікування ІІ рівня, а Національна служба здоров’я повністю перестала б фінансувати наші медичні установи.
Лише нове керівництво лікарні, приступивши до роботи у червні, взялось надолужувати втрачене попередниками. У найкоротші терміни вдалось виконати всі вимоги НСЗУ, що дозволило виплатити медикам зарплату за червень. Йдеться про суму в розмірі 4 млн 180 тисяч гривень.
Окрім того, Чортківська центральна міська лікарня боргує 160 тис. грн за роботи по монтажу кисневих труб у кардіологічному і травматологічному відділенях, медикаменти за червень – 42 900, за липень – 751 тис., за продукти – 96 тисяч.
На прохання міського голови Чорткова Володимира Шматька будівельні компанії, котрі зводять житло у нашому місті, допомогли із будівництвом правильних (відповідно до ДБН) пандусів до всіх медичних установ Чорткова. Тож окрема вдячність керівництву та робітникам ПМК-258 ПрАТ «Тернопільбуд», ПП «Інвест-Родина», ОК ЖБК «Комфортлюкс» та ФОП Стахів П.І.
Останні новини
ПІЛЬГИ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ
Українські військові та члени їх сімей мають право скористатись пільгами на житлово комунальні послуги. Хто …Читати даліМІНІСТЕРКА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ОКСАНА ЖОЛНОВИЧ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАЛА ЧОРТКІВ
22 липня міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович побувала у Чорткові, оглянувши ключові соціальні …Читати даліЧОРТКІВ’ЯНИН ВЛАДИСЛАВ НІКОЛАЙЧУК РАЗОМ ІЗ ЗБІРНОЮ УКРАЇНИ З БАСКЕТБОЛУ U20 СТАЛИ СРІБНИМИ ПРИЗЕРАМИ ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ
Завершився Чемпіонат Європи з баскетболу U-20, де збірна України напрочуд вдало виступила, виборовши срібні …Читати даліУ ЧОРТКОВІ ЩЕ ОДНІЙ БАГАТОПОВЕРХІВЦІ ОБЛАДНАЛИ ЗАКРИТИЙ СМІТТЄВИЙ МАЙДАНЧИК
Продовжуємо наводити лад із чистотою та наданням послуг зі збору/вивезення твердих побутових відходів у …Читати даліДО ЧОРТКОВА НА ВІДПОЧИНОК ПРИЇХАЛИ ДІТИ З МІСТА-ПОБРАТИМА ГОЛА ПРИСТАНЬ, ЯКЕ ЗАРАЗ ОКУПОВАНЕ
На запрошення керівництва Чортківської міської ради до нашого міста на відпочинок приїхали 23 дітей …Читати далі