Житель Чортківської громади Стефан Бойчук відзначає 100-річчя!
Сьогодні, 24 червня, свій поважний ювілей – 100 років відзначає житель села Росохач Чортківської громади Стефан Павлович Бойчук. Привітати іменинника приїхав заступник міського голови Чорткова Віктор Гурин, керуюча справами виконавчого комітету Ольга Череднікова, начальник територіального центру соціального обслуговування Руслан Пліщук та староста села Оксана Штира.
«Від імені усієї нашої Чортківської громади вітаємо вас із визначним ювілеєм! Ви гідно прожили свій вік, були свідком і учасником багатьох історичних подій, при цьому залишились сильною та справедливою людиною. Людиною, котра вміє радіти життю і філософськи ставитись до всіх примх долі. Щиро бажаємо вам прожити ще багато-багато років в оточенні своєї великої та дружної родини, яка вас цінує та любить», – зазначив у привітальному слові Віктор Гурин.
Пан Стефан майже все своє життя прожив у Росохачі. Одружився рано – у 18-літньому віці. Чи не відразу довелось йти на війну, боронити край від нацистських окупантів, залишивши вдома жінку із маленькою дитиною. На щастя, повернувся живим.
Щоб виростити ліс, треба хоча би одне покоління людей. Зараз навкруги ми бачимо ліси, які закладали лісівники десятки років тому, а то й майже сотню. Життя, віддане лісу – саме так можна описати життєвий шлях Стефана Бойчука, котрий віддав лісництву 65 років.
Мікрорайон Бердо, села Угринь, Залісся, Росохач та ще чимало сіл – чи не всі насадження у цих місцях – результат клопіткої щоденної праці пана Стефана. Саме завдяки його працьовитості, а також великому та доброму серцю у Росохачі точно немає людини, котра змогла би сказати щось погане у адрес Стефана Павловича.
Він завжди допомагав людям, в жодному разі не ставився до чужих проблем із байдужістю, за що Господь нагородив чоловіка таким щедрим даром – прожити ціле століття!
Останні новини
Проєкт порядку денного та регламенту роботи сто дев’ятої сесії Чортківської міської ради VІІІ скликання
Проєкт порядку денного та регламенту роботи сто дев’ятої сесії Чортківської міської ради VІІІ …Читати даліУНІВЕРСИТЕТ СРІБНОГО ВІКУ В ЧОРТКОВІ: ІСТОРІЯ УСПІХУ ТА РОЗВИТКУ
1 березня 2023 року у Чорткові на базі Палацу дітей та юнацтва офіційно розпочав …Читати даліЧЕРГОВА ДОПОМОГА ЗСУ: ДВА FPV-ДРОНИ ДЛЯ НАШОГО ЗАХИСНИКА!
Звітуємо про ще один внесок у нашу спільну боротьбу! Завдяки донатам колективу Чортківської міської …Читати даліЗАПРОШУЄМО НА ПЕРЕГЛЯД ФІЛЬМУ «БУЧА»
24 лютого відбудеться перегляд фільму «БУЧА». Час: 16:30 Місце: Культурно-інтеграційний центр Чорткова Вхід вільний …Читати даліКОМУНАЛЬНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ ТРАНСПОРТ ЧОРТКОВА ЗУПИНЯТИМЕТЬСЯ НА ХВИЛИНУ МОВЧАННЯ. ЗУПИНИ СВОЄ АВТО І ТИ!
Відповідно до розпорядження Чортківського міського голови Володимира Шматька, відтепер у Чорткові комунальний громадський транспорт, …Читати далі