Щодо відшкодування пільг та субсидій на оплату послуги з управління багатоквартирним будинкам
Управління соціального захисту та охорони здоров’я Чортківської міської ради повідомляє, що з 10.06.2018 на законодавчому рівні не передбачено послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, а органи місцевого самоврядування позбавленні повноважень встановлювати тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.
Отже, при наданні пільг та субсидій громадянам, що мешкають у будинках, де створено ОСББ/ЖБК, відшкодовуються витрати на управління багатоквартирним будинком (а не витрати на утримання будинку і прибудинкової території).
З метою відшкодування мешканцям багатоквартирних будинків, у яких створено ОСББ/ЖБК, пільг та субсидій на управління багатоквартирним будинком, а також з метою уніфікації понять, забезпечення єдиного підходу до реалізації законодавства у сфері соціального захисту населення, уникнення непорозумінь під час забезпечення соціального захисту громадян, що проживають у багатоквартирних будинках, де створено ОСББ/ЖБК, необхідно застосовувати внески на управління багатоквартирним будинком, затверджені ОСББ/ЖБК в установленому порядку.
Враховуючи вищенаведену інформацію просимо керівників ОСББ/ЖБК до 30.06.2021року надати управлінню соціального захисту населення та охорони здоров”я Чортківської міської ради інформацію:
– про визначення управителя, виконавців окремих житлово-комунальних послуг, у разі укладення договору з управителем;
– про відшкодування витрат на управління багатоквартирним будинком у розмірах, затверджених загальними зборами об’єднання, але не більше встановленого згідно із законодавством граничного розміру відповідних витрат (протокол зборів).
Не надання вищезазначеної інформації унеможливить подальше надання пільг та субсидій мешканцям Вашого ОСББ/ЖБК.
За додатковою інформацією звертайтесь:
за телефоном (03552) 2 38 33
на електронну пошту : chortkiv.misto@sobes-ter.gov.ua
ЧОРТКІВСЬКА ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1915 ВІДЗНАЧИЛА 57-ЛІТТЯ
Чортківська військова частина А1915 сьогодні, 18 липня, відзначає 57 річницю з моменту заснування. Урочистий …Читати даліУВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!
Відповідно до листа Івано-Франківської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення інформуємо, що на РТС …Читати даліКАНДИДАТУРУ ЖИТЕЛЬКИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОДАЛИ НА ПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ «МАТИ-ГЕРОЇНЯ»
Виконавчий комітет Чортківської міської ради порушив клопотання перед Тернопільською обласною державною адміністрацією щодо присвоєння …Читати даліПЕРЕЙДІТЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ ТА ПРОГОЛОСУЙТЕ ЗА ТЕ, ЩОБ ПРЕЗИДЕНТ ПРИСВОЇВ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ (ПОСМЕРТНО) ЖИТЕЛЮ СЕЛА БИЧКІВЦІ СЛОТІ РОМАНУ
Щоб підтримати петицію, необхідно перейти за посиланням – https://petition.president.gov.ua/petition/230200 , авторизуватись та натиснути …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ ЛІКАРНЮ ВІДВІДАЛО КЕРІВНИЦТВО МОЗ ТА НСЗУ
Сьогодні, 17 липня, Чортківська центральна міська лікарня з робочим візитом відвідали заступник міністра охорони …Читати далі