Чортківська громада займається системою управління енергоефективності
У Чортківській міській раді відбулося засідання координаційної та робочої групи з Європейської Енергетичної Відзнаки. ЄЕВ це система управління якістю та сертифікації для муніципалітетів і регіонів. Вона підтримує місцеві органи влади у впровадженні підходів міждисциплінарного планування та ефективних заходів енергетичної та кліматичної політики.
ЄЕВ передбачає наступні цілі:
✅побудова системи постійного поліпшення організаційно-адміністративної спроможності органів місцевого самоврядування ефективно впроваджувати політику сталого енергетичного розвитку в громадах;
✅ використання європейських інструментів оцінки організаційної спроможності та існуючого стану ОМС і формування ефективної програми дій;
✅надання консультативної підтримки у виконані програми дій;
✅аудит ОМС за визначеними критеріями сталого розвитку та отримання відзнаки після досягнення визначеного рівня відповідності;
✅створення депозитарію кращих практик ОМС – учасників ЄЕВ;
✅комунікація та обмін досвідом між ОМС- учасниками з України та інших європейських країн;
✅промоція міст, які отримали відзнаку серед потенційних інвесторів на міжнародному, національному, регіональному та локальному рівнях.
Отже, в першу чергу, йдеться про побудову системи управління енергоефективності в місті. З цією метою було створено робочу групу із впровадження ЄЕВ, до якої залучені фахівці різних управлінь та відділів міської ради, а також комунальних підприємств.
На першому засіданні робочої групи обговорювали основні етапи впровадження ЄЕВ, а саме: базовий енергетичний огляд, формування плану, реалізація плану, звітування, аудит, за результатами якого буде визначено можливість присвоєння ЄЕВ для міста.
Визначилися із першочерговими завданнями, серед яких остаточне формування фахової команди з впровадження ЄЕВ, а відтак, вже збір інформації енергетичною командою для первинної оцінки муніципалітету. За її результатами буде проаналізовано поточний стан розвитку міста за методологією ЄЕВ, визначено пріоритетні напрямки роботи та, спільно з командою муніципалітету, розроблено план дій.
Останні новини
ЧОРТКІВСЬКА ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1915 ВІДЗНАЧИЛА 57-ЛІТТЯ
Чортківська військова частина А1915 сьогодні, 18 липня, відзначає 57 річницю з моменту заснування. Урочистий …Читати даліУВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!
Відповідно до листа Івано-Франківської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення інформуємо, що на РТС …Читати даліКАНДИДАТУРУ ЖИТЕЛЬКИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОДАЛИ НА ПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ «МАТИ-ГЕРОЇНЯ»
Виконавчий комітет Чортківської міської ради порушив клопотання перед Тернопільською обласною державною адміністрацією щодо присвоєння …Читати даліПЕРЕЙДІТЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ ТА ПРОГОЛОСУЙТЕ ЗА ТЕ, ЩОБ ПРЕЗИДЕНТ ПРИСВОЇВ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ (ПОСМЕРТНО) ЖИТЕЛЮ СЕЛА БИЧКІВЦІ СЛОТІ РОМАНУ
Щоб підтримати петицію, необхідно перейти за посиланням – https://petition.president.gov.ua/petition/230200 , авторизуватись та натиснути …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ ЛІКАРНЮ ВІДВІДАЛО КЕРІВНИЦТВО МОЗ ТА НСЗУ
Сьогодні, 17 липня, Чортківська центральна міська лікарня з робочим візитом відвідали заступник міністра охорони …Читати далі