Над чим працює муніципальна інспекція Чорткова?
Чимало часу працівники відділу муніципальної інспекції і контролю за паркуванням Чортківської міської ради приділяють розгляду заяв та скарг громадян у врегулюванні спірних питань. Лише за три тижні травня розглянуто 5 письмових заяв та скарг, 27 усних (з виходом на місце події), а також складено 9 адміністративних протоколів.
«Муніципали» постійно проводять роботу щодо підтримання благоустрою в місті та селах громади, слідкують за дотриманням правильного ведення торгівлі, проводять профілактичну роботу з власниками продовольчих магазинів щодо продажі неповнолітнім спиртних напоїв та тютюнових виробів тощо.
Лише за сьогодні, 21 травня, працівники муніципальної варти склали два протоколи за порушення правил благоустрою на місцевих мешканців. Один із них вночі поруч зі сміттєвими баками незаконно залишив декілька мішків будівельного сміття, замість того, щоб вивезти їх на сміттєвий полігон та офіційно сплатити кошти. Завдяки камерам відеоспостереження, в об’єктив яких потрапили номерні знаки автомобіля порушника, його вдалось відшукати та скласти протокол про адміністративне правопорушення. Така ж ситуація була минулого тижня, коли про незаконне вивезення сміття муніципальній варті повідомили небайдужі жителі.
Інший випадок – камери відеоспостереження помітили, що водій буса, ймовірно будучи у стані алкогольного сп’яніння, спершу з’їхав з проїжджої частини на квіткову клумбу по вул. Незалежності, а згодом вийшов із автомобіля та зламав дорожній знак. Його особу вже встановили та передали дані працівникам поліції.
Нагадаємо, що станом на сьогодні у Чорткові встановлено вже 66 камер відеоспостереження.
Якщо ви мимоволі стали очевидцем порушення правил благоустрою, просимо повідомляти у приватні повідомлення Чортківської міської ради, або ж телефонувати до муніципальної інспекції – 0 97 75 38 669 (Назар Пиптик).
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/zobrazhennya_viber_2021-05-21_14-53-10-169x300.jpg)
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/zobrazhennya_viber_2021-05-21_14-53-11-169x300.jpg)
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/yzobrazhenye_viber_2021-05-20_23-17-02-225x300.jpg)
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/yzobrazhenye_viber_2021-05-21_10-18-29-169x300.jpg)
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/yzobrazhenye_viber_2021-05-21_10-18-30-169x300.jpg)
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/zobrazhennya_viber_2021-05-21_14-57-10-225x300.jpg)
Останні новини
КАНДИДАТУРУ ЖИТЕЛЬКИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОДАЛИ НА ПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ «МАТИ-ГЕРОЇНЯ»
Виконавчий комітет Чортківської міської ради порушив клопотання перед Тернопільською обласною державною адміністрацією щодо присвоєння …Читати даліПЕРЕЙДІТЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ ТА ПРОГОЛОСУЙТЕ ЗА ТЕ, ЩОБ ПРЕЗИДЕНТ ПРИСВОЇВ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ (ПОСМЕРТНО) ЖИТЕЛЮ СЕЛА БИЧКІВЦІ СЛОТІ РОМАНУ
Щоб підтримати петицію, необхідно перейти за посиланням – https://petition.president.gov.ua/petition/230200 , авторизуватись та натиснути …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ ЛІКАРНЮ ВІДВІДАЛО КЕРІВНИЦТВО МОЗ ТА НСЗУ
Сьогодні, 17 липня, Чортківська центральна міська лікарня з робочим візитом відвідали заступник міністра охорони …Читати даліЧОРТКІВСЬКА ГРОМАДА ТИМЧАСОВО ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД КОСІННЯ ТРАВИ ЧЕРЕЗ АНОМАЛЬНУ СПЕКУ
Це стосується більшості парків, скверів та інших зелених зон громади. Водночас закликаємо представників багатоквартирних …Читати даліНАГАДУЄМО: КУПАТИСЯ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАБОРОНЕНО
Чортківська міська рада нагадує громадянам про заборону на масовий відпочинок на водних об’єктах на …Читати далі