Управління освіти, молоді та спорту Чортківської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади психолога інклюзивно-ресурсного центру
- Вимоги до психолога: психологінклюзивно-ресурсного центру може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра за спеціальністю «Психологія», а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.
- Для участі у конкурсі на заміщення вакантної посади психолога інклюзивно-ресурсного центрув управління освіти, молоді та спорту Чортківської міської ради до 11 червня 2021 року (м. Чортків, вул. Шевченка, 21, міська рада, 2 поверх, каб. 20-22) кандидати подають такі документи:
– заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
– автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
– копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
– копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
– копію трудової книжки (у разі наявності);
– мотиваційний лист, складений у довільній формі.
Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.
- Початок конкурсного відбору відбудеться 15.06.2021 р. в управління освіти, молоді та спорту за адресою м. Чортків, вул. Шевченка, 21, міська рада, 2 поверх, каб. 20-22.
Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами перевірки на знання законодавства України у сфері освіти та проведення співбесіди
- Прізвище та ім’я, номер телефону та адресу електронної пошти особи, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі: начальник управління освіти, молоді та спорту Чортківської міської ради Людмила Поліщук yomschmr@chortkivmr. gov. ua, тел. 2 12 77
Останні новини
ЧОРТКІВСЬКА ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1915 ВІДЗНАЧИЛА 57-ЛІТТЯ
Чортківська військова частина А1915 сьогодні, 18 липня, відзначає 57 річницю з моменту заснування. Урочистий …Читати даліУВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!
Відповідно до листа Івано-Франківської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення інформуємо, що на РТС …Читати даліКАНДИДАТУРУ ЖИТЕЛЬКИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОДАЛИ НА ПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ «МАТИ-ГЕРОЇНЯ»
Виконавчий комітет Чортківської міської ради порушив клопотання перед Тернопільською обласною державною адміністрацією щодо присвоєння …Читати даліПЕРЕЙДІТЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ ТА ПРОГОЛОСУЙТЕ ЗА ТЕ, ЩОБ ПРЕЗИДЕНТ ПРИСВОЇВ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ (ПОСМЕРТНО) ЖИТЕЛЮ СЕЛА БИЧКІВЦІ СЛОТІ РОМАНУ
Щоб підтримати петицію, необхідно перейти за посиланням – https://petition.president.gov.ua/petition/230200 , авторизуватись та натиснути …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ ЛІКАРНЮ ВІДВІДАЛО КЕРІВНИЦТВО МОЗ ТА НСЗУ
Сьогодні, 17 липня, Чортківська центральна міська лікарня з робочим візитом відвідали заступник міністра охорони …Читати далі