ДПС запрошує до декларування доходів
До уваги громадян !!!
Чортківська ДПІ Головного управління ДПС у Тернопільській області повідомляє, що з 1 січня 2021 року розпочалася кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2020 році. Тож обов’язок подання декларації у громадян настає у випадку отримання таких доходів:
– від особи, яка не є податковим агентом (тобто від інших фізичних осіб, які не зареєстровані як самозайняті особи, у т.ч.: надання репетиторських послуг, послуг з перевезення громадян, бухгалтерські послуги тощо);
– іноземних доходів;
– від операцій з інвестиційними активами;
– від надання в оренду (суборенду), житловий найм (піднайм) нерухомості, якщо орендар є фізичною особою, яка не є суб’єктом господарювання;
– від успадкування чи отримання у дарунок коштів, майна, майнових чи немайнових прав від осіб, які не є членами сім’ї першого та другого ступеня споріднення;
– за ухвалою суду, за якою прийнято рішення про зміну власника та перехід права власності на рухоме майно;
– у вигляді суми заборгованості, за якою минув строк позовної давності у сумі, що перевищує 50% місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року;
– при отриманні цільової благодійної допомоги, не використаної та не повернутої благодійнику у строки, визначені законодавством;
– при отриманні нецільової благодійної допомоги, у разі якщо загальна сума такої допомоги перевищує граничний розмір, встановлений пп.169.4.1 п.169.4 ст.169 Податкового кодексу України;
– при отриманні основної суми боргу (кредиту), прощеного (анульованого) кредитором за його самостійним рішенням, не пов’язаним з процедурою банкрутства, до закінчення строку позовної давності, у разі якщо його сума перевищує 25 відсотків однієї мінімальної заробітної плати (у розрахунку на рік), встановленої на 1 січня звітного податкового року;
– від продажу власної сільськогосподарської продукції, якщо сукупний розмір земельних часток (паїв), виділених в натурі (на місцевості), перевищує 2 гектари.
За вибором платника податків декларація подається за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою; поштою або засобами електронного зв’язку.
Звертаємо увагу, що для зручності платників та спрощення процедури декларування доходів громадянами, на офіційному вебпорталі ДПС в Електронному кабінеті у розділі “ЕК для громадян”працює електронний сервіс “Декларація про майновий стан і доходи”.За допомогою цього сервісу можна заповнити декларацію та надіслати її до контролюючого органу в електронному вигляді.
Декларацію необхідно подати громадянам, які отримали вищевказані доходи, не пізніше 30 квітня 2021 року.
Запрошуємо ВПО на онлайн заходи
Запрошуємо ВПО на онлайн заходи, де представники різних міністерств і Офісу Омбудсмана нададуть відповіді на …Читати даліУ ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ З’ЯВИВСЯ ДИТЯЧИЙ ГАСТРОЕНТЕРОЛОГ
Чортківська центральна міська лікарня продовжує розвиватись: закупляємо дороговартісне обладнання, ремонтуємо відділення задля покращеного комфорту …Читати даліБезоплатна освіта для партнерок українських військовослужбовців та ветеранів
Projector Foundation оголошує набір на безоплатне онлайн-навчання у сфері креативних та IT індустрій. Це продовження проєкту, …Читати даліБІЛЬШЕ ТРЬОХ ДЕСЯТКІВ ВАКАНСІЙ У ЧОРТКІВСЬКІЙ ГРОМАДІ
Чортківська філія Тернопільського обласного центру зайнятості надала перелік актуальних вакансій у Чортківській громаді станом …Читати даліВІДТЕПЕР ПІД ЧАС ПРИЙОМУ У СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ МОЖНА ЗДАТИ АНАЛІЗИ
Відтепер у пацієнтів Центру первинної медико-санітарної допомоги Чортківської міської ради є можливість здавати аналізибезпосередньо …Читати далі