На лікування Насті Романюк з Чорткова вдалося зібрати понад 140 тис. грн
Тиждень тому на нашій сторінці було опубліковане відео з проханням фінансової допомоги чотирирічній чортків’янці Насті Романюк. Три роки тому дівчинці діагностували метахроматичну лейкодистрофію. На жаль, хвороба не піддається лікуванню, але щоб полегшити життя дитині необхідні дороговартісні препарати та спеціальне харчування.
На прохання допомогти відгукнулося чимало небайдужих людей. Спільними зусиллями батькам вдалося зібрати близько 143 тис. грн, з яких 90 тис. грн прийшло на картку, а решту люди приносили додому і віддавали мамі дівчинки.
«В той самий день, коли опублікували відео, люди почали перераховувати гроші, суми були різні – від декількох десятків до декількох тисяч. Я щиро вдячна кожному, бо інколи навіть 10 гривень – це багато. Окрім цього, приходило багато незнайомих людей додому і просто приносили кошти. Особисто прийшла лікар-гінеколог Руслана Аксенчук і принесла 10 тис. грн.
Гроші збирали навіть в дитячих садочках та школах громади (Чортківська гімназія ім.. М. Шашкевича – 18 460 грн, 50 фунтів і 5 американських доларів, Скородинська ЗОШ – 1400 грн, Росохацька ЗОШ – 3570 грн, ДНЗ с. Росохач – 1650 грн, ДНЗ с. Біла – 3100грн, ДНЗ с. Скородинці – 1000грн, ДНЗ №6 – 4280 грн, ДНЗ №5 – 1900 грн, ДНЗ №7 – 4000)», – розповіла мама дівчинки, пані Тетяна.
Завдяки зібраній сумі, батькам Настуні вдалося замовити необхідні ліки та спеціальне харчування, які можна закупити лише в Іспанії. Вони вже зв’язалися із жінкою, котра неодноразово закупляла препарати та перерахували їй необхідну суму (57 тис. грн.).
«Коли в березні минулого року ввели жорсткий карантин, нам було надзвичайно важко придбати ліки та спеціалізоване харчування для Насті, бо воно продається лише в Іспанії чи в Італії. Саме в цей час нам погодилася допомогти Марта Тітова – українка, яка разом із чоловіком проживає в Іспанії.
Відколи вона дізналася про Настю, то почала нам допомагати постійно і вже неодноразово закупляє все необхідне і передає в Україну», – зауважує Тетяна Романюк.
ЧОРТКІВСЬКА ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1915 ВІДЗНАЧИЛА 57-ЛІТТЯ
Чортківська військова частина А1915 сьогодні, 18 липня, відзначає 57 річницю з моменту заснування. Урочистий …Читати даліУВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!
Відповідно до листа Івано-Франківської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення інформуємо, що на РТС …Читати даліКАНДИДАТУРУ ЖИТЕЛЬКИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОДАЛИ НА ПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ «МАТИ-ГЕРОЇНЯ»
Виконавчий комітет Чортківської міської ради порушив клопотання перед Тернопільською обласною державною адміністрацією щодо присвоєння …Читати даліПЕРЕЙДІТЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ ТА ПРОГОЛОСУЙТЕ ЗА ТЕ, ЩОБ ПРЕЗИДЕНТ ПРИСВОЇВ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ (ПОСМЕРТНО) ЖИТЕЛЮ СЕЛА БИЧКІВЦІ СЛОТІ РОМАНУ
Щоб підтримати петицію, необхідно перейти за посиланням – https://petition.president.gov.ua/petition/230200 , авторизуватись та натиснути …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ ЛІКАРНЮ ВІДВІДАЛО КЕРІВНИЦТВО МОЗ ТА НСЗУ
Сьогодні, 17 липня, Чортківська центральна міська лікарня з робочим візитом відвідали заступник міністра охорони …Читати далі