У Чорткові, ймовірно, проходитимуть матчі футбольної Української Прем’єр-Ліги U-19
Існує велика ймовірність того, що вже у липні в Чортків знову повернеться великий футбол! Йдеться про проведення матчів футбольної Української Прем’єр-Ліги U-19 на стадіоні «Харчовик». Про можливості співпраці між ФСК «Кристал» Чортків та ФК «Агробізнес» Волочиськ спілкувались представники команд у суботу, 6 грудня.
Член правління ФК «Агробізнес», знаний на теренах нашого краю футболіст, котрий встиг пограти в еліті українського футболу – Андрій Донець розповів про перспективи команди, у якій працює: «Керівництво команди поставило перед футболістами амбітне завдання – вихід в Українську Прем’єр-Лігу. Наразі ми вже проходимо атестацію для участі в УПЛ. Як на мене, завдання цілком реальне, все у наших руках – наразі ми очолюємо турнірну таблицю Першої ліги».
Згідно з вимогами УПЛ, кожен клуб елітного дивізіону повинен заявити молодіжну команду в Чемпіонат України U-19. Оскільки ФК «Агробізнес» немає молодіжної команди, керівництво розпочало пошуки футбольних колективів в інших містах. Одним із найкращих варіантів клуб із Волочиська вважає юніорську команду ФСК «Кристал» Чортків, яка зараз успішно виступає у Дитячо-юнацькій футбольній лізі України U-19.
«Якщо ми дійдемо згоди із вами, а також якщо ФК «Агробізнес» таки виконає завдання потрапити до Прем’єр-Ліги – ми запропонуємо хлопцям та тренерському складу професійні контракти. Грати команда буде у Чорткові на стадіоні «Харчовик». Важливий момент – ФК «Агробізнес» не вмішуватиметься у «внутрішню кухню» команди із Чорткова, тренерський склад сам вирішуватиме, хто гратиме», – розповів Андрій Донець.
У свою чергу міський голова Чорткова, віце-президент ФСК «Кристал» Володимир Шматько зазначив, що така нагода – це справді неймовірно великий шанс для молодих чортківських футболістів спробувати свої сили на найвищому рівні. Відповідально та сумлінно скориставшись можливістю, хлопці зможуть потрапити у професійний дорослий футбол.
Новий сезон Української Прем’єр-Ліги U-19 розпочнеться вже у липні цього року, тож консультації та перемовини між ФСК «Кристал» Чортків та ФК «Агробізнес» Волочиськ задля узгодження всіх деталей триватимуть і надалі.
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/DSC_0753-300x199.jpg)
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/DSC_0754-300x199.jpg)
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/DSC_0755-300x199.jpg)
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/DSC_0764-300x199.jpg)
Останні новини
ЧОРТКІВСЬКА ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1915 ВІДЗНАЧИЛА 57-ЛІТТЯ
Чортківська військова частина А1915 сьогодні, 18 липня, відзначає 57 річницю з моменту заснування. Урочистий …Читати даліУВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!
Відповідно до листа Івано-Франківської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення інформуємо, що на РТС …Читати даліКАНДИДАТУРУ ЖИТЕЛЬКИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОДАЛИ НА ПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ «МАТИ-ГЕРОЇНЯ»
Виконавчий комітет Чортківської міської ради порушив клопотання перед Тернопільською обласною державною адміністрацією щодо присвоєння …Читати даліПЕРЕЙДІТЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ ТА ПРОГОЛОСУЙТЕ ЗА ТЕ, ЩОБ ПРЕЗИДЕНТ ПРИСВОЇВ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ (ПОСМЕРТНО) ЖИТЕЛЮ СЕЛА БИЧКІВЦІ СЛОТІ РОМАНУ
Щоб підтримати петицію, необхідно перейти за посиланням – https://petition.president.gov.ua/petition/230200 , авторизуватись та натиснути …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ ЛІКАРНЮ ВІДВІДАЛО КЕРІВНИЦТВО МОЗ ТА НСЗУ
Сьогодні, 17 липня, Чортківська центральна міська лікарня з робочим візитом відвідали заступник міністра охорони …Читати далі