Реабілітаційний центр «Дорога в життя» отримав 50 тис. гривень від страхової компанії «PZU Україна», а дітвора – багато солодких подарунків
У переддень свята Миколая дітвору із Чортківського реабілітаційного центру «Дорога в життя» буквально засипали подарунками! Із солодощами та презентами від Миколая Чудотворця до діток завітали представники влади міста, волонтери ГО «Центр ініціатива» та працівники страхової компанії «PZU Україна».
Страхова компанія «PZU Україна» вже вкотре підготувала для дітей сюрприз у вигляді солодких подарунків та сертифіката на суму 50 тис. грн на придбання потрібного реабілітаційного обладнання! Зі слів директорки реабілітаційного центру Ірини Григораш, за ці гроші куплять інтерактивну дошку та сучасну бігову електричну доріжку. Нагадаємо, що це вже не перша допомога даної страхової компанії «Дорозі в життя». У серпні, завдячуючи 40 тис. грн компанії «PZU Україна», реабілітаційному центру придбали апарат «Активал» з функцією ходьби. З допомогою апарату діти із ДЦП вчаться робити перші кроки самостійно, без сторонньої допомоги.
Голова Чортківської МТГ Володимир Шматько від імені мешканців громади щиро подякував компанії «PZU Україна» за благодійність, яка вже стає доброю традицією, зазначивши що вони є зразковим прикладом відповідального іноземного бізнесу в Україні.
Також 300 солодких подарунків від Миколая Чудотворця, придбаних за кошти платників податків Чортківської громади, отримали вихованці «Дороги в життя», БО «Дім милосердя», центру дозвілля та реабілітації для молодих людей з інвалідністю при БСМ «Карітас» та діти учасників АТО/ООС загальною сумою 37 400 грн.
Та на цьому подарунки не закінчувались! Схоже, що вихованці реабілітаційного центру були зразково чемними протягом року. Адже на порозі – чергові гості із смаколиками та цікавими подарунками. Представники громадської організації «Центр ініціатива» разом із о. Андрієм Левковичем передали від Святого Миколая дітворі картини для малювання, набори креативної творчості, полімерну глину та багато-багато солодощів. До збору коштів для придбання подарунків до ГО «Центр ініціатива» активно долучилась Тернопільсько-Теребовлянська єпархія ПЦУ, депутати міської ради, волонтери.
Творіть добро, бо воно завжди повертається сторицею. Сподіваємось, кожен у сьогоднішню таємничу ніч знайде під подушкою те, про що так давно мріяв.
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/DSC_0142-300x200.jpg)
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/DSC_0184-300x200.jpg)
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/DSC_0060-300x200.jpg)
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/DSC_0062-300x200.jpg)
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/DSC_0064-300x200.jpg)
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/DSC_0077-300x200.jpg)
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/DSC_0079-300x200.jpg)
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/DSC_0082-300x200.jpg)
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/DSC_0084-300x200.jpg)
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/DSC_0097-300x200.jpg)
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/DSC_0099-300x200.jpg)
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/DSC_0100-300x200.jpg)
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/DSC_0105-300x200.jpg)
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/DSC_0126-300x200.jpg)
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/DSC_0138-300x200.jpg)
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/DSC_0142-300x200.jpg)
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/DSC_0120-300x200.jpg)
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/DSC_0122-300x200.jpg)
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/DSC_0128-300x200.jpg)
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/DSC_0152-300x200.jpg)
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/DSC_0170-300x200.jpg)
![](https://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/DSC_0184-300x200.jpg)
Останні новини
ПРОГРАМА ПОБУДОВИ СУСПІЛЬСТВА ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ДЕМОКРАТІЇ
На прохання ГО «ЗА ДЕМОКРАТИЧНЕ ВИБОРЧЕ ПРАВО» (ДВП) публікуємо “ПРОГРАМУ ПОБУДОВИ СУСПІЛЬСТВА ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ДЕМОКРАТІЇ”.Читати даліЧОРТКІВСЬКА ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1915 ВІДЗНАЧИЛА 57-ЛІТТЯ
Чортківська військова частина А1915 сьогодні, 18 липня, відзначає 57 річницю з моменту заснування. Урочистий …Читати даліУВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!
Відповідно до листа Івано-Франківської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення інформуємо, що на РТС …Читати даліКАНДИДАТУРУ ЖИТЕЛЬКИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОДАЛИ НА ПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ «МАТИ-ГЕРОЇНЯ»
Виконавчий комітет Чортківської міської ради порушив клопотання перед Тернопільською обласною державною адміністрацією щодо присвоєння …Читати даліПЕРЕЙДІТЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ ТА ПРОГОЛОСУЙТЕ ЗА ТЕ, ЩОБ ПРЕЗИДЕНТ ПРИСВОЇВ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ (ПОСМЕРТНО) ЖИТЕЛЮ СЕЛА БИЧКІВЦІ СЛОТІ РОМАНУ
Щоб підтримати петицію, необхідно перейти за посиланням – https://petition.president.gov.ua/petition/230200 , авторизуватись та натиснути …Читати далі