У жовтні кількість лікарняних по ізоляції від COVID-19 зросла на 55%
У жовтні кількість лікарняних по ізоляції від COVID-19 зросла на 55%
Упродовж жовтня Фонд соціального страхування України прийняв на оплату 14 899 листків непрацездатності, які були видані працівникам для самоізоляції від COVID-19 під медичним наглядом. Це на 55% більше, ніж у вересні цього року.
Загалом з початку пандемії ФССУ компенсував втрачений за час ізоляції від коронавірусної хвороби заробіток для 37 тисяч застрахованих осіб, з яких близько 8 тисяч – медичні працівники. На це направлено понад 43 мільйони гривень.
Виплати здійснюються Фондом з метою забезпечення захисту застрахованих осіб і протидії поширенню коронавірусної інфекції.
Нагадаємо, у вересні кількість прийнятих на оплату лікарняних, виданих через ізоляцію, зросла на 86% порівняно з серпнем та склала 9 613 листків непрацездатності.
Пройти оплачувану за кошти Фонду самоізоляцію працюючі українці можуть в разі безпосереднього контакту з хворим на COVID-19. Сума виплат від Фонду складе 50% середнього доходу незалежного від тривалості страхового стажу для всіх застрахованих осіб та 100% – для медичних працівників.
На період карантину відкрити листок непрацездатності для ізоляції від COVID-19 можливо у дистанційному режимі – для цього працівник має телефоном звернутись до свого сімейного лікаря.
Щоб отримати від Фонду допомогу, необхідно передати отриманий листок непрацездатності із зазначенням причини непрацездатності «ізоляція від COVID-19–11» своєму роботодавцю.
У свою чергу, роботодавець на підставі отриманого від працівника лікарняного листка оформлює заяву-розрахунок, у якій вказує причину непрацездатності – 11, тобто ізоляція від COVID-19, та передає її до Фонду на фінансування. ФССУ забезпечив можливість зробити це в дистанційному режимі або безконтактно.
Пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України
Останні новини
КАНДИДАТУРУ ЖИТЕЛЬКИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОДАЛИ НА ПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ «МАТИ-ГЕРОЇНЯ»
Виконавчий комітет Чортківської міської ради порушив клопотання перед Тернопільською обласною державною адміністрацією щодо присвоєння …Читати даліПЕРЕЙДІТЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ ТА ПРОГОЛОСУЙТЕ ЗА ТЕ, ЩОБ ПРЕЗИДЕНТ ПРИСВОЇВ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ (ПОСМЕРТНО) ЖИТЕЛЮ СЕЛА БИЧКІВЦІ СЛОТІ РОМАНУ
Щоб підтримати петицію, необхідно перейти за посиланням – https://petition.president.gov.ua/petition/230200 , авторизуватись та натиснути …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ ЛІКАРНЮ ВІДВІДАЛО КЕРІВНИЦТВО МОЗ ТА НСЗУ
Сьогодні, 17 липня, Чортківська центральна міська лікарня з робочим візитом відвідали заступник міністра охорони …Читати даліЧОРТКІВСЬКА ГРОМАДА ТИМЧАСОВО ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД КОСІННЯ ТРАВИ ЧЕРЕЗ АНОМАЛЬНУ СПЕКУ
Це стосується більшості парків, скверів та інших зелених зон громади. Водночас закликаємо представників багатоквартирних …Читати даліНАГАДУЄМО: КУПАТИСЯ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАБОРОНЕНО
Чортківська міська рада нагадує громадянам про заборону на масовий відпочинок на водних об’єктах на …Читати далі