Інфекційне відділення лікарні поповниться ще одним апаратом ШВЛ
Чортківська центральна комунальна районна лікарня днями отримає черговий новий апарат штучної вентиляції легень. Його встановлять у інфекційному відділенні лікарні.
Апарат, попри невиконання бюджету в розмірі 10 мільйонів гривень, у терміновому порядку придбали за кошти платників податків Чортківської громади. Його вартість – 600 тисяч гривень.
У нашому інфекційному відділенні це буде вже сьомий апарат ШВЛ (один із них на час критичного завантаження взяли із пологового будинку), і він вкрай необхідний для медичної установи. Особливо зважаючи на показники захворюваності на COVID-19, котрі стрімко ростуть. Більше того, ці апарати використовують не тільки при коронавірусі, але й при лікуванні та реанімації осіб з різними захворюваннями дихальної системи.
«Станом на сьогодні всі ліжкомісця інфекційного відділення зайняті. Всі шість апаратів штучної вентиляції легень задіяні цілодобово. Всі кисневі точки також. Лише за одну добу ми використовуємо 70 (
) балонів кисню», – лаконічно розповів про стан справ завідувач інфекційного відділення Ігор Шкварок.

Збільшення кількості апаратів ШВЛ – чи не найважливіше завдання зараз, так само як і збереження медичного персоналу. У жодному разі не можна допустити ситуації, коли кількість хворих на COVID-19, котрі потребують підключення до ШВЛ, перевищуватиме кількість наявних апаратів.
Вкотре наголошуємо – масковий режим, соціальна дистанція та часте миття рук з милом – головні та єдині засоби, які допоможуть вам не захворіти, а медикам впоратись кількістю інфікованих.
Останні новини
ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ: НАВЧАЄМОСЯ БЕРЕГТИ ЕНЕРГІЮ!
5 березня в Україні та світі відзначали Всесвітній день енергоефективності – день, що нагадує …Читати даліНАД ЧИМ ПРАЦЮВАЛИ КОМУНАЛЬНІ СЛУЖБИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ?
Минув черговий тиждень, тож настав час підбити підсумки виконаної роботи працівниками комунальних служб Чортківської …Читати даліЧОРТКІВ’ЯНКА ДАРІЯ ВАСИЛЮК ВІДЗНАЧИЛА 90-ЛІТТЯ!
Свій поважний 90-річний ювілей відзначила жителька Чорткова – Дарія Михайлівна Василюк. Привітати іменинницю завітали …Читати даліПланові та позапланові перевірки у сфері оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами та медичними виробами
Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області доводять до відома про те, що з 1 березня …Читати даліЗАПУЩЕНО ОФІЦІЙНИЙ ВЕБСАЙТ МІЖНАРОДНОГО РЕЄСТРУ ЗБИТКІВ, ЗАВДАНИХ АГРЕСІЄЮ РФ
Офіційно запрацював вебсайт міжнародного Реєстру збитків, створеного для фіксації шкоди, завданої Україні через збройну …Читати далі