Міський голова Володимир Шматько привітав рятувальників з професійним святом
Міський голова Володимир Шматько привітав рятувальників з професійним святом
Щороку, 17 вересня, своє професійне свято відзначають відважні, мужні та самовіддані люди – рятувальники. З цієї нагоди міський голова Володимир Шматько спільно із першим заступником Василем Воціховським привітали колектив Чортківського РВ ДСНС у Тернопільській області та державної пожежно-рятувальної частини – 6.
«Рятувальник – це не просто професія, це вже стиль життя. Бо саме ви завжди готові рятувати людей, гасити пожежі, ліквідовувати наслідки природних катастроф. Від імені всіх чортків’ян велике вам спасибі за самовіддану та сумлінну працю. Щиро вітаю вас із професійним святом, від усієї душі бажаю міцного здоров’я, спокою та миру у домівках», – звернувся до присутніх міський голова.
Окрім того, почесною відзнакою Чортківського міського голови «За честь і відвагу» Володимир Шматько нагородив:
Руслана Волкова – старшого прапорщика служби цивільного захисту, командира відділення – водія 6 державної пожежно-рятувальної частини Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області;
Дмитра Петріва – капітана служби цивільного захисту, начальник караулу начальнику караулу 6 державної пожежно-рятувальної частини Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області;
Грамоти Чортківської міської ради отримали працівники Чортківського РВ ДСНС у Тернопільській області та державної пожежно-рятувальної частини – 6:
Мар’яна Алексевич – капітан служби цивільного захисту;
Ігор Сетног – прапорщик служби цивільного захисту;
Руслан Шушка – прапорщик служби цивільного захисту;
Сергій Волков – прапорщик служби цивільного захисту;
Віталій Степанов – прапорщик служби цивільного захисту;
Петро Криса – старший сержант служби цивільного захисту;
Ігор Гевко – сержант служби цивільного захисту;
Тетяна Буцій – молодший сержант служби цивільного захисту;
Галина Цурганова – головний бухгалтер.
ПРОГРАМА ПОБУДОВИ СУСПІЛЬСТВА ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ДЕМОКРАТІЇ
На прохання ГО «ЗА ДЕМОКРАТИЧНЕ ВИБОРЧЕ ПРАВО» (ДВП) публікуємо “ПРОГРАМУ ПОБУДОВИ СУСПІЛЬСТВА ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ДЕМОКРАТІЇ”.Читати даліЧОРТКІВСЬКА ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1915 ВІДЗНАЧИЛА 57-ЛІТТЯ
Чортківська військова частина А1915 сьогодні, 18 липня, відзначає 57 річницю з моменту заснування. Урочистий …Читати даліУВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!
Відповідно до листа Івано-Франківської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення інформуємо, що на РТС …Читати даліКАНДИДАТУРУ ЖИТЕЛЬКИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОДАЛИ НА ПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ «МАТИ-ГЕРОЇНЯ»
Виконавчий комітет Чортківської міської ради порушив клопотання перед Тернопільською обласною державною адміністрацією щодо присвоєння …Читати даліПЕРЕЙДІТЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ ТА ПРОГОЛОСУЙТЕ ЗА ТЕ, ЩОБ ПРЕЗИДЕНТ ПРИСВОЇВ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ (ПОСМЕРТНО) ЖИТЕЛЮ СЕЛА БИЧКІВЦІ СЛОТІ РОМАНУ
Щоб підтримати петицію, необхідно перейти за посиланням – https://petition.president.gov.ua/petition/230200 , авторизуватись та натиснути …Читати далі