Голова «Укравтодору» Олександр Кубраков проінспектував стан будівництва дороги М-19 поблизу Чорткова
Голова «Укравтодору» Олександр Кубраков проінспектував стан будівництва дороги М-19 поблизу Чорткова
Вчора, 5 вересня, Чортків із робочим візитом відвідав голова «Укравтодору» Олександр Кубраков. Він разом із народними депутатами України Yevheniya Kravchuk та Слуга народу – Гевко Володимир – Округ 167, міським головою Чорткова Володимиром Шматьком та представниками Служби автомобільних доріг у Тернопільській області оглянули стан будівництва дороги М-19 поблизу Чорткова.
«В рамках програми «Велике будівництво» в 2020 році на Тернопільщині оновлюємо 162 км доріг державного значення, та ще 76,8 км місцевого. У верхньому шарі – вже 38 км, у нижньому – 100 км. Крім цього, що дуже важливо – активно облаштовується інфраструктура, а саме тротуари та нове освітлення. Готово 12 кілометрів пішохідних доріжок з 52. Встановлено 558 з 1817 опор для освітлення. Тобто ми не просто будуємо дорогу, а фактично ще й проводимо вздовж неї благоустрій», – розповів Олександр Кубраков.
Народна депутатка України Євгенія Кравчук зазначила, що будівництво дороги аж до кордону із Чернівецькою областю, згідно з планами, повинне закінчитись до кінця жовтня. На її думку, будівництво саме цієї дороги, яка простягається через усю область, дасть поштовх до розвитку туризму на Тернопільщині: «Дорога М-19 – це готовий туристичний маршрут. Це і сам Тернопіль, і Кременець, Вишнівець, Збараж, Теребовля, Чортків, Заліщики. У кожному місті є щось цікаве».
«Коли пішла мова про будівництво даної дороги, відразу вирішив поцікавитись, як саме її відбудовуватимуть навколо Чорткова. Дізнався, що у першому проектному рішенні не було передбачено будівництва надзвичайно важливої для нас розв’язки, так званого кленового листка на виїзді із міста, який давним-давно потребував ремонту. Тому щиро дякую Олександру Кубракову, Володимиру Гевку та Євгенії Кравчук за те, що почули моє прохання та внесли зміни до проекту. Це конструктивно правильний та господарський підхід. Також для чортків’ян важливо, що освітлюватиметься дорога від самого в’їзду у місто, починаючи від знаку «Чортків», – розповів Володимир Шматько.
ПРОГРАМА ПОБУДОВИ СУСПІЛЬСТВА ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ДЕМОКРАТІЇ
На прохання ГО «ЗА ДЕМОКРАТИЧНЕ ВИБОРЧЕ ПРАВО» (ДВП) публікуємо “ПРОГРАМУ ПОБУДОВИ СУСПІЛЬСТВА ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ДЕМОКРАТІЇ”.Читати даліЧОРТКІВСЬКА ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1915 ВІДЗНАЧИЛА 57-ЛІТТЯ
Чортківська військова частина А1915 сьогодні, 18 липня, відзначає 57 річницю з моменту заснування. Урочистий …Читати даліУВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!
Відповідно до листа Івано-Франківської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення інформуємо, що на РТС …Читати даліКАНДИДАТУРУ ЖИТЕЛЬКИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОДАЛИ НА ПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ «МАТИ-ГЕРОЇНЯ»
Виконавчий комітет Чортківської міської ради порушив клопотання перед Тернопільською обласною державною адміністрацією щодо присвоєння …Читати даліПЕРЕЙДІТЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ ТА ПРОГОЛОСУЙТЕ ЗА ТЕ, ЩОБ ПРЕЗИДЕНТ ПРИСВОЇВ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ (ПОСМЕРТНО) ЖИТЕЛЮ СЕЛА БИЧКІВЦІ СЛОТІ РОМАНУ
Щоб підтримати петицію, необхідно перейти за посиланням – https://petition.president.gov.ua/petition/230200 , авторизуватись та натиснути …Читати далі