Про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку генерального плану території міста Чорткова з метою врахування громадських інтересів
1.Мета заходу – врахування громадських інтересів жителів прилеглої території.
2.Площа проектування – 1120,1 га.
3.Замовник – Чортківська міська рада (м. Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21).
4.Підстава для розроблення: рішення сесії міської ради від 11 листопада 2018 року № 1276 «Про затвердження Програми забезпечення розроблення (оновлення) містобудівної документації в місті Чорткові на 2019 рік».
5.Розробник проекту: ДП Український державний науково-дослідницький інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО» (код ЄДРПОУ 02497720).
6.Інформаційні заходи – оголошення в газетах «Голос Народу», «Вільне життя».
7.Місце для ознайомлення – на офіційному сайті Чортківської міської ради, у сесійній залі та каб. №29 Чортківської міської ради м. Чортків, вул. Шевченка, 21, т. 3-91-19.
8.Пропозиції (зауваження) – відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції (зауваження) подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом до Чортківської міської ради і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
Пропозиції та зауваження слід подавати в паперовому та електронному вигляді до Чортківської міської ради за адресою: м. Чортків, вул. Тараса Шевченка,21 тел. (03552) 3-91-19;
факс (03552) 2-03-85;
e-mail: info@chortkivmr.gov.ua.
Терміни подання пропозицій: з 13.07.2020 до 13.08.2020. Строк завершення розгляду пропозицій: 13.08.2020 року.
9.Проведення громадських слухань – 26 серпня 2020 року, о 15.00 год. в приміщенні залу засідань Чортківської міської ради (м. Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21).
ПРОГРАМА ПОБУДОВИ СУСПІЛЬСТВА ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ДЕМОКРАТІЇ
На прохання ГО «ЗА ДЕМОКРАТИЧНЕ ВИБОРЧЕ ПРАВО» (ДВП) публікуємо “ПРОГРАМУ ПОБУДОВИ СУСПІЛЬСТВА ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ДЕМОКРАТІЇ”.Читати даліЧОРТКІВСЬКА ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1915 ВІДЗНАЧИЛА 57-ЛІТТЯ
Чортківська військова частина А1915 сьогодні, 18 липня, відзначає 57 річницю з моменту заснування. Урочистий …Читати даліУВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!
Відповідно до листа Івано-Франківської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення інформуємо, що на РТС …Читати даліКАНДИДАТУРУ ЖИТЕЛЬКИ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОДАЛИ НА ПРИСВОЄННЯ ЗВАННЯ «МАТИ-ГЕРОЇНЯ»
Виконавчий комітет Чортківської міської ради порушив клопотання перед Тернопільською обласною державною адміністрацією щодо присвоєння …Читати даліПЕРЕЙДІТЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ ТА ПРОГОЛОСУЙТЕ ЗА ТЕ, ЩОБ ПРЕЗИДЕНТ ПРИСВОЇВ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ (ПОСМЕРТНО) ЖИТЕЛЮ СЕЛА БИЧКІВЦІ СЛОТІ РОМАНУ
Щоб підтримати петицію, необхідно перейти за посиланням – https://petition.president.gov.ua/petition/230200 , авторизуватись та натиснути …Читати далі