Пільговики приєднаних до Чортківської громади сіл зможуть безкоштовно користуватись громадським транспортом
Пільговики приєднаних до Чортківської громади сіл зможуть безкоштовно користуватись громадським транспортом
Вже незабаром пільгову «Карту чортків’янина» зможуть виготовити не лише мешканці міста, але й жителі сіл, що приєдналися до Чортківської міської об’єднаної територіальної громади. Зокрема, мова йде про Росохач, Білу, Скородинці, Бичківці, Горішню Вигнанку та Пастуше.
Наразі картка дає можливість людям, котрі належать до пільгових категорій, безкоштовно скористатись громадським міським транспортом 10 разів протягом місяця. Такі ж можливості матимуть і мешканці приєднаних сіл, втім картка діятиме не лише на міський транспорт, а й на приміські сполучення у межах громади, як-от «Чортків-Росохач» чи «Чортків-Бичківці».
Також у приміських автобусах невдовзі встановлять валідатори, завдяки яким власне і стане можливим впровадження «Картки чортків’янина». Окрім того, через валідатор можна буде оплатити за проїзд звичайною банківською карткою або ж за допомогою Android Pay чи ApplePay, тобто мобільним телефоном.
Нагадаємо, ще у 2018 році Чортківською міською радою було ухвалено «Програму фінансування видатків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування». Згідно з нею, безкоштовно користуватись громадським транспортом можуть: інваліди війни, учасники бойових дій, чорнобильці 1,2 категорій, інваліди 1 та 2 групи загального захворювання, непрацюючі пенсіонери віком 65 років і більше, реабілітовані особи та воїни ОУН-УПА, а також почесні громадяни міста.
До слова, за 2019 рік на перевезення пасажирів пільгових категорій з міського бюджету витратили 1 млн 557 тис. грн.
Останні новини
ПІЛЬГИ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ
Українські військові та члени їх сімей мають право скористатись пільгами на житлово комунальні послуги. Хто …Читати даліМІНІСТЕРКА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ОКСАНА ЖОЛНОВИЧ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАЛА ЧОРТКІВ
22 липня міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович побувала у Чорткові, оглянувши ключові соціальні …Читати даліЧОРТКІВ’ЯНИН ВЛАДИСЛАВ НІКОЛАЙЧУК РАЗОМ ІЗ ЗБІРНОЮ УКРАЇНИ З БАСКЕТБОЛУ U20 СТАЛИ СРІБНИМИ ПРИЗЕРАМИ ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ
Завершився Чемпіонат Європи з баскетболу U-20, де збірна України напрочуд вдало виступила, виборовши срібні …Читати даліУ ЧОРТКОВІ ЩЕ ОДНІЙ БАГАТОПОВЕРХІВЦІ ОБЛАДНАЛИ ЗАКРИТИЙ СМІТТЄВИЙ МАЙДАНЧИК
Продовжуємо наводити лад із чистотою та наданням послуг зі збору/вивезення твердих побутових відходів у …Читати даліДО ЧОРТКОВА НА ВІДПОЧИНОК ПРИЇХАЛИ ДІТИ З МІСТА-ПОБРАТИМА ГОЛА ПРИСТАНЬ, ЯКЕ ЗАРАЗ ОКУПОВАНЕ
На запрошення керівництва Чортківської міської ради до нашого міста на відпочинок приїхали 23 дітей …Читати далі