ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО п’ятого позачергового засідання виконавчого комітету Чортківської міської ради
- Про затвердження Протоколу № 7/6 позачергового спільного засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Чортківській міській раді та комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Чортківській районній державній адміністрації від 16 березня 2020 року.
- Про затвердження розпорядження Чортківського міського голови від 16 березня 2020 року № 93-од «Про тимчасове зупинення об’єктів загального користування розташованих на території Чортківської міської територіальної громади з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену корона вірусом COVID – 19».
- Про схвалення Програм розвитку фізичної культури і спорту на 2020 рік.
- Про встановлення, за кошти міського бюджету, вартості харчування для дітей пільгових категорій в закладах загальної середньої освіти Чортківської міської ради
- Про затвердження проєктно – кошторисних документацій
- Про проведення конкурсу соціальних проектів.
- Про затвердження звіту та експертного висновку незалежної оцінки частини приміщення № 1-2 котельні літ.»Б», яка розташована за адресою: м. Чортків, вул. Катерини Рубчакової.
- Про звільнення території міста Чорткова від незаконно розміщених тимчасових споруд (дерев’яних господарських споруд) в дворі житлового будинку по вул. Тараса Шевченка,50 в м. Чортків.
- Про надання дозволу Управлінню культури, релігії та туризму на розміщення зовнішньої реклами – білборда в м. Чортків по вул. Князя Володимира Великого.
- Про надання дозволу Управлінню культури, релігії та туризму на розміщення зовнішньої реклами – білборда в м. Чортків по вул. Об’їзна.
- Про продовження терміну дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами – сітілайтів в м. Чортків по вул. Тараса Шевченка ФОП Стельмащук Сергій Михайлович.
- Про присвоєння поштової адреси на індивідуальний житловий будинок по вул. Богдана – Ігоря Антонича,24 м. Чортків. Власник – Шевченко Надія Анатоліївна.
- Про відміну батьківської плати за навчання у Чортківській міській музичній школі на час карантину.
Останні новини
НАГАДУЄМО: КУПАТИСЯ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАБОРОНЕНО
Чортківська міська рада нагадує громадянам про заборону на масовий відпочинок на водних об’єктах на …Читати даліВОЛОДИМИР ШМАТЬКО ПРОВІВ ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ З КОМУНАЛЬНИКАМИ
Міський голова Володимир Шматько провів нараду із керівниками комунальних підприємств Чортківської громади. Найважливіше із …Читати даліУВАГА! ВАКАНСІЇ У ЧОРТКІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ!
Запрошуємо долучитись до команди Чортківської міської ради: ТРЬОХ адміністраторів у Центр надання адміністративних послуг. …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ МОЛОДІЖНУ РАДУ ВІДІБРАЛИ У ПРОЄКТ «МАЮ ДУМКУ»: ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ
Чортківська молодіжна рада стала учасницею проєкту «Маю думку», у рамках якого протягом 9-12 липня у …Читати даліНа Тернопільщині майже 80% краян, які пройшли профнавчання, – змогли працевлаштуватися
У розвинених країнах світу, за даними Інституту ЮНЕСКО, різноманітною освітньою та просвітницькою діяльністю охоплено …Читати далі