Оголошено конкурс з метою визначення виконавця послуг з виготовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7
Управління освіти, молоді та спорту Чортківської міської ради в рамках Механізму Підтримки послуг з енергоефективності для громадських будівель проекту «Енергоефективність у громадах ІІ», який реалізується компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) оголошує конкурс з метою визначення виконавця послуг з виготовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 (встановлення ІТП, модернізація системи опалення, утеплення огороджуючих конструкцій будівлі(стіни, горище, перекриття над підвалом), заміна вікон і зовнішніх дверей на енергозберігаючі, улаштування шатрової покрівлі) по вул. Т.Шевченка, 25 в м.Чорткові Тернопільської області».
Для підготовки конкурсної пропозиції, зацікавленим учасникам в конкурсі надається технічне завдання на виконання послуги з виготовлення проектно-кошторисної документації за посиланням.
Кінцевий термін подачі конкурсних пропозицій: 15 січня 2020 року до 12:00 за київським часом.
Зацікавленим учасникам необхідно надати свої пропозиції:
електронною поштою на адресу – developchortkiv@gmail.com та поштовим зв’язком або особисто на адресу Чортківської міської ради – 48500, Тернопільська обл., м.Чортків, вул.Т.Шевченка,21.
Очікувана дата оголошення переможця конкурсу: до 17 січня 2020 року.
Додаткова інформація про процедуру конкурсу надається відділом муніципального розвитку, інновацій та енергоефективності міської ради за адресою: 48500, Тернопільська обл., м.Чортків, вул.Т.Шевченка,21, телефон +38 (03552) 2 27 98, електронна адреса: developchortkiv@gmail.com.
РОДИНИ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВИЗНАЧИЛИСЬ ІЗ ТИПОМ ПАМ’ЯТНИКІВ
Родичі загиблих на російсько-українській війні Героїв із Чортківської громади остаточно визначились із типом пам’ятників …Читати даліПАРТНЕРСТВО ДОПОМАГАЄ: ЧОРТКІВСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ ОТРИМАВ ВАЖЛИВЕ ДЛЯ РОБОТИ ОБЛАДНАННЯ ВІД КОЛЕГ З ФРАНЦУЗЬКОГО БЕЗЬЄ
Завдяки активній міжнародній політиці, яку впроваджує команда Чортківської міської ради та Володимир Шматько, громада …Читати даліДІТИ ВІЙСЬКОВИХ ІЗ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОВЕРНУЛИСЬ ІЗ ВІДПОЧИНКУ У ФРАНЦІЇ
Наше французьке місто-побратим Безьє вкотре, вже третій рік поспіль, запрошувало дітей військових із Чортківської …Читати даліПІЛЬГИ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ
Українські військові та члени їх сімей мають право скористатись пільгами на житлово комунальні послуги. Хто …Читати даліМІНІСТЕРКА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ОКСАНА ЖОЛНОВИЧ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАЛА ЧОРТКІВ
22 липня міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович побувала у Чорткові, оглянувши ключові соціальні …Читати далі