У Чорткові відзначили День Збройних Сил України
Сьогодні, традиційні урочистості з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України розпочались з покладання працівниками Чортківської міської ради спільно з військовослужбовцями гірлянди, квітів та лампадок до підніжжя пам’ятника Герою України, генерал- майора Сергія Кульчицького та меморіалу Героїв Чортківщини, котрі загинули на російсько-українській війні.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять полеглих синів та дочок України.
У Чортківській військовій частині А1915 відбувся урочистий захід, присвячений 28 -ій річниці Дня Збройних Сил України.
Всечесні отці поблагословили захід та привітали з військовозабов’язаних зі святом.
Вітаючи присутніх зі святом, заступник міського голови Роман Тимофій, зокрема, сказав:
«У день відзначення 28-ої річниці Дня Збройних Сил України висловлюю щиру подяку за службу військовому комісару Леоніду Підручному і його колективу, колективу військової частини 1915 за службу в нашому місті, 44-ій окремій артилерійській бригаді за службу на сході, всім тим, хто з різних куточків України служить в Чорткові і на сході країни, всім, хто стає на захист України! Дякую за службу і вірність військовій присязі!
Щиро бажаю усім здоров’я, благополуччя, мирного неба над Україною!».
За розпорядженням Чортківського міського голови від 5 грудня 2019 р. про нагородження грамотами та подарунками до Дня збройних сил України і міжнародного Дня волонтера за вагомий особистий внесок українському народу, захист кордонів нашої держави, збереження її територіальної цілісності та недоторканості, сумлінне виконання службових обов’язків, вірність військовій присязі, активну громадську позицію та з нагоди відзначення 28 – ої річниці Дня Збройних Сил України грамотами Чортківської міської ради нагороджено кращих військовослужбовців й представників волонтерського руху.
РОДИНИ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВИЗНАЧИЛИСЬ ІЗ ТИПОМ ПАМ’ЯТНИКІВ
Родичі загиблих на російсько-українській війні Героїв із Чортківської громади остаточно визначились із типом пам’ятників …Читати даліПАРТНЕРСТВО ДОПОМАГАЄ: ЧОРТКІВСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ ОТРИМАВ ВАЖЛИВЕ ДЛЯ РОБОТИ ОБЛАДНАННЯ ВІД КОЛЕГ З ФРАНЦУЗЬКОГО БЕЗЬЄ
Завдяки активній міжнародній політиці, яку впроваджує команда Чортківської міської ради та Володимир Шматько, громада …Читати даліДІТИ ВІЙСЬКОВИХ ІЗ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОВЕРНУЛИСЬ ІЗ ВІДПОЧИНКУ У ФРАНЦІЇ
Наше французьке місто-побратим Безьє вкотре, вже третій рік поспіль, запрошувало дітей військових із Чортківської …Читати даліПІЛЬГИ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ
Українські військові та члени їх сімей мають право скористатись пільгами на житлово комунальні послуги. Хто …Читати даліМІНІСТЕРКА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ОКСАНА ЖОЛНОВИЧ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАЛА ЧОРТКІВ
22 липня міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович побувала у Чорткові, оглянувши ключові соціальні …Читати далі