До Чорткова на перемовини приїжджали китайські інвестори
До Чорткова на перемовини приїжджали китайські інвестори
Сьогодні, 21 листопада, відбулись перемовини міського голови Чорткова Володимира Шматька із чотирма представниками китайської компанії, котра готова інвестувати в індустріальний парк «Chortkiv-West» сотні мільйонів доларів.
У перемовинах також взяли участь начальник Чортківського ВУВКГ Віктор Гордієнко, депутат міської ради Олександр Хотюк, голова правління ПАТ «Тернопільгаз» Олег Караванський, начальник Чортківського УЕГГ ПАТ «Тернопільгаз» Ігор Клизуб, головний інженер ВАТ «Тернопільобленерго» Степан Бартків та начальник Чортківського РЕМ Ігор Винник.
Китайські інвестори мають намір побудувати у межах індустріального парку «Chortkiv-West» завод по переробці кукурудзи. У подальших планах – ще два. На першому заводі виготовлятимуть фруктозу (орієнтовні розміри земельної ділянки, яка необхідна для цього – 15 га), на другому – лізин (натуральна харчова добавка, здебільшого для тварин), на третьому – глютамінову кислоту (теж харчова добавка, використовують як підсилювач смаку). Для будівництва трьох заводів максимально може знадобитись 75 га землі. Нагадаємо, площа індустріального парку 87,68 га.
Згідно з розрахунками, будівництво трьох заводів повинно створити орієнтовно 1500-1800 робочих місць. На заводі, що будуватиметься у першу чергу, працюватиме близько 350 людей. Вартість будівництва одного заводу – 200 мільйонів доларів.
Під час перемовин йшлося про підведення комунікацій до промислової зони, зокрема електричних, газових, водних. Також міський голова закцентував увагу на логістичних перевагах «Chortkiv-West», адже вдале розташування ділянки обумовлене безпосереднім примиканням до перехрестя декількох важливих автомобільних доріг державного та міжнародного значення.
Результатами зустрічі китайські інвестори залишились задоволеними, тож перемовини і надалі триватимуть на державному рівні.
ЗДАЙ КРОВ – ВРЯТУЙ ЖИТТЯ ВОЇНАМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!
Донорство крові – абсолютно безпечна та винятково важлива процедура. Мільйони людей по всьому світу …Читати даліКОЛИ РОЗПОЧНЕТЬСЯ НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК?
Новий навчальний рік 2024-2025 рр. у школах Чортківської громади розпочнеться у вересні, як і …Читати даліУ 2025 РОЦІ МІСЬКА РАДА ВИПЛАЧУВАТИМЕ 10 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ЗА НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ ПО-ІНШОМУ: ЩО ЗМІНИТЬСЯ?
У 2024 році Чортківська міська рада, попри надскладний фінансовий рік, виплачує по 10 тис. …Читати даліРЕМОНТ ВЗУТТЯ, ШВЕЙНІ ТА ПЕРУКАРСЬКІ ПОСЛУГИ ЗА СОЦІАЛЬНИМИ ЦІНАМИ
На першому поверсі соціально-житлового комплексу «Чортків єднає», що по вул. Коновальця, 13А (біля Чортківської …Читати даліДОПОМАГАЄМО ЗСУ: ІЗ БЮДЖЕТУ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ДОДАТКОВО ВИДІЛИЛИ 500 ТИСЯЧ НА ДРОНИ
Чортківська міська рада продовжує допомагати Збройним Силам України звільняти українську землю від російських окупантів, …Читати далі