Чортківські баскетболісти обіграли діючих чемпіонів та піднялись у таблиці
Чортківські баскетболісти обіграли діючих чемпіонів та піднялись у таблиці
З 8 по 10 листопада проходив черговий тур Юнацької баскетбольної ліги України, де вже всім відома команда ФСК «Кристал» Чортків знову вразила всю країну, перемігши діючих чемпіонів, що дозволило закріпитись у верхній частині турнірної таблиці.
Перша гра проти діючих чемпіонів Юнацької баскетбольної ліги – СДЮШОР-16 (Київ) – була неабияким випробуванням для вже досвідченої та зіграною чортківської команди. До останніх секунд не було зрозуміло, хто ж більше заслуговує на перемогу. Шальки терезів постійно перехилялись то в одну, то в іншу сторону. Наприкінці останньої чверті за п’ять фолів судді видалили лідера «Кристала» Владислава Ніколайчука, котрий закинув 33 очки – половину від загального результату! Втім, навіть без лідера чортківчани, програючи 5 очок, змогли переламати хід гри та мінімально перемогти – 66:64!
Другий ігровий день видався не таким вдалим, як попередній. Програвши першу чверть проти БК «Черкаські мавпи-ОСДЮСШОР» (Черкаси), «кристалівці» протягом всієї гри намагались відігратись. На жаль, у завершальній частині гри більш досвідчені черкащани пішли у відрив та у результаті впевнено перемогли – 57:71.
В останній грі «Кристалу» протистояла команда КСЛІ (Київ), яка до зустрічі із чортківчанами програла лише раз. Нашу команду хороша статистика опонентів зовсім не бентежила, ба більше – «Кристал» дуже впевнено протягом всієї гри вів у рахунку, у результаті – спокійні 76:63.
Таким чином, у верхній частині турнірної таблиці важко виділити лідера, адже щільність шалена:
1. СДЮСШОР-5 (Дніпро) – 11 очок
2. СДЮШОР-16 (Київ) – 11 очок
3. СДЮСШОР-2 ім. Літвака (Одеса) – 11 очок
4. «Кристал» (Чортків) – 10 очок
5. Черкаські мавпи-ОСДЮСШОР (Черкаси) – 10 очок
6. КСЛІ (Київ) – 10 очок
Останні новини
ЗДАЙ КРОВ – ВРЯТУЙ ЖИТТЯ ВОЇНАМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!
Донорство крові – абсолютно безпечна та винятково важлива процедура. Мільйони людей по всьому світу …Читати даліКОЛИ РОЗПОЧНЕТЬСЯ НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК?
Новий навчальний рік 2024-2025 рр. у школах Чортківської громади розпочнеться у вересні, як і …Читати даліУ 2025 РОЦІ МІСЬКА РАДА ВИПЛАЧУВАТИМЕ 10 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ЗА НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ ПО-ІНШОМУ: ЩО ЗМІНИТЬСЯ?
У 2024 році Чортківська міська рада, попри надскладний фінансовий рік, виплачує по 10 тис. …Читати даліРЕМОНТ ВЗУТТЯ, ШВЕЙНІ ТА ПЕРУКАРСЬКІ ПОСЛУГИ ЗА СОЦІАЛЬНИМИ ЦІНАМИ
На першому поверсі соціально-житлового комплексу «Чортків єднає», що по вул. Коновальця, 13А (біля Чортківської …Читати даліДОПОМАГАЄМО ЗСУ: ІЗ БЮДЖЕТУ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ДОДАТКОВО ВИДІЛИЛИ 500 ТИСЯЧ НА ДРОНИ
Чортківська міська рада продовжує допомагати Збройним Силам України звільняти українську землю від російських окупантів, …Читати далі