У міській раді – виставка аналогової фотографії Ореста Лижечки
У міській раді – виставка аналогової фотографії Ореста Лижечки
На другому поверсі Чортківської міської ради знаний не лише у нашому місті, а й далеко за межами України заслужений художник Міжнародної федерації фотомистецтва Орест Лижечка відкрив виставку аналогової фотографії «Ностальгія за фотоплівкою».
– Всі фото зроблені на плівку ще у 70-80 роках минулого століття, – розповів пан Орест. – По-особливому люблю ці фото, бо в них вкладалася душа: ми проявляли плівку, готували хімікати для паперу, «чаклували»… Це зараз на сучасний фотоапарат можна зробити сотню однакових фото, а тоді кожна спроба була особливою.
Митець зізнався: колись, щоб відібрати бодай одне дійсно вдале фото, потрібно було роздрукувати з десяток їх. На виставці представлено аж 58 неповторних робіт: там і природа, і люди, і спорт, і натюрморт. Чимало із цих фотографій Ореста Лижечки брали участь у різних виставках в Україні та закордоном, неодноразово здобували перемоги.
– Ідея виставки полягає у тому, щоб люди наочно могли подивитись, як змінилась фотографія за якихось кілька десятків років. Технічний прогрес здається фантастичним. Плюс до того – тепер є різні редактори фотографій, як-от Photoshop, де можна все змінювати на будь-який смак. Хоча, попри все, у своїй колекції чорно-білих фото зроблених на плівку є чимало таких, що не поступаються тим, які зроблені на найсучасніші фотоапарати.
Запрошуємо всіх охочих відвідати виставку та сповна оцінити талант одного з найвідоміших фотографів нашого краю! Другий поверх Чортківської міської ради!
Останні новини
ЗДАЙ КРОВ – ВРЯТУЙ ЖИТТЯ ВОЇНАМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!
Донорство крові – абсолютно безпечна та винятково важлива процедура. Мільйони людей по всьому світу …Читати даліКОЛИ РОЗПОЧНЕТЬСЯ НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК?
Новий навчальний рік 2024-2025 рр. у школах Чортківської громади розпочнеться у вересні, як і …Читати даліУ 2025 РОЦІ МІСЬКА РАДА ВИПЛАЧУВАТИМЕ 10 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ЗА НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ ПО-ІНШОМУ: ЩО ЗМІНИТЬСЯ?
У 2024 році Чортківська міська рада, попри надскладний фінансовий рік, виплачує по 10 тис. …Читати даліРЕМОНТ ВЗУТТЯ, ШВЕЙНІ ТА ПЕРУКАРСЬКІ ПОСЛУГИ ЗА СОЦІАЛЬНИМИ ЦІНАМИ
На першому поверсі соціально-житлового комплексу «Чортків єднає», що по вул. Коновальця, 13А (біля Чортківської …Читати даліДОПОМАГАЄМО ЗСУ: ІЗ БЮДЖЕТУ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ДОДАТКОВО ВИДІЛИЛИ 500 ТИСЯЧ НА ДРОНИ
Чортківська міська рада продовжує допомагати Збройним Силам України звільняти українську землю від російських окупантів, …Читати далі