ОСББ із Чорткова подало заявку на участь у програмі Фонду енергоефективності
Фонд енергоефективності України розпочав свою роботу цього року. Він надає одну із найпривабливіших можливостей для ОСББ вигідно утеплити та модернізувати будинки. Програма Фонду ЕЕ передбачає часткове відшкодування вартості реалізації проектів з утеплення будинків.
Власники одного із багатоквартирних будинків Чорткова наважилися взяти участь у програмі підтримки енергомодернізації ОСББ «Енергодім». Мешканці ОСББ, що на вул. Коновальця, 2, вирішили утеплити свій будинок і скористатися можливостями, які надає Фонд. Перед проведенням ремонтних робіт із утеплення будинку слід провести енергоаудит.
Енергетичний аудит – це перевірка й дослідження потоків енергії задля збереження її у будівлі, процесі або системі та зменшення кількості енергії, що надходить до системи, без негативного впливу на її витік. Дана процедура є платною. Фонд енергоефективності відшкодовує мешканцям ОСББ 70% вартості енергоадиту та всіх ремонтних робіт необхідних для повного утеплення будинку, заміни вікон, дверей тощо.
«Вірю, що вже у наступному році мешканці ОСББ «Коновальця N2» будуть в енергомодернізованому, теплому, комфортному та затишному будинку. Щиро дякую голові правління ОСББ Ларисі Бойчун за наполегливість, енергійність та вміння згуртовувати мешканців для добрих справ», – зазначив регіональний консультант проекту у Тернопільській області Михайло Мельник
Варто зауважити, що для ОСББ Чорткова також діє Програма підтримки. Згідно з якою, жителям багатоквартирних будинків з місцевого бюджету відшкодовують частину коштів, необхідних для проведення робіт з енергоефективності (заміна покрівлі, вікон, утеплення фасадів).
ЗДАЙ КРОВ – ВРЯТУЙ ЖИТТЯ ВОЇНАМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!
Донорство крові – абсолютно безпечна та винятково важлива процедура. Мільйони людей по всьому світу …Читати даліКОЛИ РОЗПОЧНЕТЬСЯ НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК?
Новий навчальний рік 2024-2025 рр. у школах Чортківської громади розпочнеться у вересні, як і …Читати даліУ 2025 РОЦІ МІСЬКА РАДА ВИПЛАЧУВАТИМЕ 10 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ЗА НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ ПО-ІНШОМУ: ЩО ЗМІНИТЬСЯ?
У 2024 році Чортківська міська рада, попри надскладний фінансовий рік, виплачує по 10 тис. …Читати даліРЕМОНТ ВЗУТТЯ, ШВЕЙНІ ТА ПЕРУКАРСЬКІ ПОСЛУГИ ЗА СОЦІАЛЬНИМИ ЦІНАМИ
На першому поверсі соціально-житлового комплексу «Чортків єднає», що по вул. Коновальця, 13А (біля Чортківської …Читати даліДОПОМАГАЄМО ЗСУ: ІЗ БЮДЖЕТУ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ДОДАТКОВО ВИДІЛИЛИ 500 ТИСЯЧ НА ДРОНИ
Чортківська міська рада продовжує допомагати Збройним Силам України звільняти українську землю від російських окупантів, …Читати далі