Дошкільні навчальні заклади міста Чорткова готові до навчального року!
З метою перевірки стану готовності дошкільних навчальних закладів міста до нового навчального року та опалювального сезону представники міської влади здійснили інспектування освітянських закладів.
Начальниця управління освіти, молоді та спорту Людмила Поліщук спільно з інженером з охорони праці управління Іваном Віблеєм та за участі представника управління Держпродспоживслужби в Чортківському районі Оксани Гуцул побували у дошкільних навчальних закладах міста.
У ході перевірки комісія детально оглянула харчоблоки,спальні, їдальні та ігрові кімнати, санвузли.
Варто відзначити, що для покращення матеріально-технічної бази дошкільних закладів освіти міста Чорткова використано 565 тис. грн. Зокрема, на:
ДНЗ № 1 -126,5 тис. грн., з них: замінено 20 вікон на енергозберігаючі, на суму 102 тис. грн. Окрім цього закуплено світильники на суму 9 тис. грн. та проектор з екраном на 15,5 тис. грн. Протягом 8 місяців поточного року здійснювались видатки на поточне утримання закладу (купівля будівельних та господарських матеріалів й миючих засобів);
ДНЗ № 3 – 165,4 тис. грн. , з яких: 131,3 тис. грн. виділено на завершення капітального ремонту даху головного корпусу, також закуплено енергозберігаючі лампи на суму 3,5 тис. грн. ,придбано акустичну систему вартість якої становить 10 тис. грн. та холодильник вартістю 7,8 тис. грн., встановлено нову витяжку у харчоблоці вартість – 12,8 тис. грн. Протягом 8 місяців поточного року здійснювались видатки на поточне утримання закладу (купівля будівельних та господарських матеріалів й миючих засобів);
ДНЗ № 5 – 50,8 тис. грн., з них: придбано мультимедійну апаратуру на суму 20 тис. грн. , холодильник та пральну машину вартість – 20, 8 тис. грн., встановлена витяжна система для харчоблоку – 10 тис. грн. , а також системно виділялись кошти на поточне утримання закладу;
ДНЗ № 6 – 14,8 тис. грн., з них: придбано господарські й будівельні матеріали та телевізор сума – 8, 2 тис. грн.;
ДНЗ № 7 – 160, 3 тис. грн., з них: встановлено пожежну сигналізацію на суму 136,8 тис. грн. , придбано пральну машинку вартість – 11,2 тис. грн. , господарські та будівельні матеріали – 12,3 тис. грн. ;
ДНЗ № 8 – 38, 5 тис. грн. , з них: придбано інтерактивну дошку вартістю 25 тис. грн. , оплачено ремонт газового котла – 13,5 тис. грн. , видатки на поточне утримання закладу;
ДНЗ № 9 – на 23,5 тис грн. закуплено будівельні та господарські товари та миючі засоби.
За підсумками планового інспектування суттєвих порушень щодо дотримання санітарно-гігієнічних вимог, норм облаштування та утримання цих дошкільних навчальних закладів не виявлено.
Міська влада спільно з колективами дошкільних навчальних закладів міста висловлює щиру подяку батькам вихованців за турботливе ставлення до потреб наших закладів та постійну фінансову підтримку у створенні належних умов виховання дітей і створення комфорту.
27 ЛИПНЯ – ДЕНЬ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА
Сьогодні, 27 липня, в Україні відзначають День медичного працівника. Лікарі, сестри та брати медичні, …Читати даліНАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ ВІДВІДАЛИ СОЦІАЛЬНО-ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС «ЧОРТКІВ ЄДНАЄ»
Сьогодні, 26 липня, соціально-житловий комплекс «Чортків єднає», де у smart-квартирах проживає майже сотня українців …Читати даліУ ЧОРТКОВІ ПОБУВАЛИ ЖУРНАЛІСТИ ІЗ ДЕСЯТИ ОБЛАСТЕЙ УКРАЇНИ
25 липня у Чорткові у рамках престуру побували журналісти регіональних видань із десяти областей …Читати даліЧИСТИМО МІСТО: У ЧОРТКОВІ ПРОДОВЖУЮТЬ ДЕМОНТОВУВАТИ НЕЗАКОННУ РЕКЛАМУ ТА МАФИ
У Чорткові знову демонтували десятки незаконних рекламних вивісок, банерів та одну тимчасову споруду (МАФ). …Читати даліВІТАЄМО ПАРТНЕРІВ: ЛАТВІЙСЬКА ВАЛМІЄРА ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ МІСТА
26-27 липня латвійське місто Валмієра відзначає 741 річницю заснування! Чортківська громада щиро бажає чудовому …Читати далі