У Фонді обговорили верифікацію страхових виплат і формування звітності
Начальниця управління страхових виплат та матеріального забезпечення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Світлана Зарубіна провела селекторну нараду з керівниками та фахівцями управлінь виконавчої дирекції Фонду в областях і місті Києві. Також у нараді взяли участь запрошені спеціалісти, які супроводжують роботу Єдиної інформаційно-аналітичної системи (ЄІАС) Фонду.
Світлана Зарубіна розповіла про деталі та специфіку проведення верифікації страхових виплат, надала практичні поради щодо втілення рекомендацій Міністерства фінансів України за підсумками проведення верифікацій. За її словами, кінцевою метою роботи фахівців Фонду є ефективне надання виплат і послуг застрахованим особам, які потребують соціального захисту.
Інформацію щодо формування квартальної звітності та аналітичної інформації, які подаються робочими органами до виконавчої дирекції Фонду, надала заступниця начальниці управління – начальниця відділу аналітики управління страхових виплат та матеріального забезпечення Лариса Сенюк. Зокрема, Л.Сенюк зупинилась на нюансах коректного формування звітності та внесення даних у ЄІАС задля уникнення розбіжностей.
Представники розробника ЄІАС поінформували про нові можливості системи щодо виконання завдань Фонду, зокрема, про створення нової підсистеми для оптимізації роботи фахівців, які здійснюють фінансування страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх сімей.
Пресслужба виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України
ЯК ПОТРАПИТИ НА ПРИЙОМ ДО ДИТЯЧОГО ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ?
Дитячий гастроентеролог Іветта Джугля приймає по буднях у поліклінічному відділенні Чортківської центральної міської лікарні …Читати даліВетеранам з Тернопільщини – новий серіал на Дія. Освіта про те, як отримати грант
Ви ветеран, що планує відкрити власний бізнес? Скористайтеся можливістю отримати до мільйона гривень на розвиток …Читати даліЯК І ДЕ У ЧОРТКОВІ МОЖНА УТИЛІЗУВАТИ НЕПОТРІБНІ ЛІКИ З АПТЕЧКИ?
Три роки – це середній термін придатності більшості ліків. Впевнені, ви також вже давно …Читати даліДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА БІЛА!
У неділю, 11 серпня, о 12 год. у будівлі Центру культурних послуг с. Біла …Читати даліПРОДОВЖУЄМО НАВОДИТИ ЛАД: ІЗ ВУЛ. АПТЕЧНА ТА НОССА ЗАБЕРУТЬ ЗАГАЛЬНІ СМІТТЄВІ БАКИ; ВСІ ПІДПРИЄМЦІ ПОВИННІ МАТИ ДОГОВОРИ НЕ ВИВЕЗЕННЯ ВІДХОДІВ
Частина підприємців, що здійснюють свою діяльність у центральній частині Чорткова, досі не мають договорів …Читати далі