Завершилось навчання для подружніх пар у проекті «Щасливі разом»
29-30 червня, у Єпархальному управлінні Бучацької Єпархії, відбувся завершальний інформаційний модуль для сімейних пар ” Чоловік і батько в сім’ї. Його важливість” в рамках проекту “Щасливі разом”.
Організатори проекту- Центр соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Чортківської міської ради та Тернопільський обласний благодійний фонд «Карітас» Бучацької Єпархії УГКЦ. Метою даного етапу навчання було підкреслити особливу роль батька в родині і одночасно показати фундаментальну потребу присутності батька в житті та вихованні дитини.
Цього разу подружжя мали нагоду послухати цікаві науки доцента кафедри філософії Українського Католицького Університету пана Петра Гусака.
Лектор зазначив, що найголовнішим завданням кожного батька має стати присутність в житті своїх дітей. Але не йдеться тільки про фізичне перебування поруч. Творити дім, власну родину можна лише у щоденності, день за днем, година за годиною, перебуваючи поруч і маючи можливість дарувати своїм рідним обійми та почуття.
Організатори заходу переконані, що, пройшовши навчання за усіма модулями проекту, сімейні пари отримали практичні та життєві поради, новий досвід щасливого співжиття у сім’ї, і сподіваються, що будуть ділитися набутими знаннями, ідеями стосовно зміцнення сімейних стосунків з іншими сім’ями, застосовуючи вчення Євангелія у повсякденному житті.
Після завершення навчання кожна сім’я отримала інформаційний буклет “Як стати щасливими батьками щасливих дітей”, розроблений провідним спеціалістом ЦССДСМ Чортківської міської ради, Тетяною Коберніцькою, на основі порад професійних психологів, сучасних книг з дитячого виховання, дитячих роздумів про найрідніших людей на основі соціологічного опитування учнів м.Чорткова, відгуків небайдужих батьків. Кожне подружжя отримало також тематичну сувенірну продукцію від працівника ЦССДСМ Чортківської міської ради.
РОДИНИ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВИЗНАЧИЛИСЬ ІЗ ТИПОМ ПАМ’ЯТНИКІВ
Родичі загиблих на російсько-українській війні Героїв із Чортківської громади остаточно визначились із типом пам’ятників …Читати даліПАРТНЕРСТВО ДОПОМАГАЄ: ЧОРТКІВСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ ОТРИМАВ ВАЖЛИВЕ ДЛЯ РОБОТИ ОБЛАДНАННЯ ВІД КОЛЕГ З ФРАНЦУЗЬКОГО БЕЗЬЄ
Завдяки активній міжнародній політиці, яку впроваджує команда Чортківської міської ради та Володимир Шматько, громада …Читати даліДІТИ ВІЙСЬКОВИХ ІЗ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОВЕРНУЛИСЬ ІЗ ВІДПОЧИНКУ У ФРАНЦІЇ
Наше французьке місто-побратим Безьє вкотре, вже третій рік поспіль, запрошувало дітей військових із Чортківської …Читати даліПІЛЬГИ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ
Українські військові та члени їх сімей мають право скористатись пільгами на житлово комунальні послуги. Хто …Читати даліМІНІСТЕРКА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ОКСАНА ЖОЛНОВИЧ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАЛА ЧОРТКІВ
22 липня міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович побувала у Чорткові, оглянувши ключові соціальні …Читати далі