5 червня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Чортківської міської ради, яке провів міський голова Володимир Шматько
На засіданні члени виконкому розглянули 20 питань.
Виконавчий комітет прийняв рішення провести міський конкурс-огляд у сфері благоустрою на звання «Кращий багатоповерховий будинок», «Краще ОСББ», «Кращий двір».
Проведення конкурсу має на меті підвищити благоустрій міста, розвиток і підтримку ініціативи жителів, які приймають активну участь у роботі по належному утриманню багатоповерхових будинків та прибудинкових територій за місцем проживання. Відповідно до рішення, конкурс-огляд проходитиме з 1 червня по 1 липня. Нагородження переможців відбудеться 12 липня на святкуванні Дня міста.
Заявку на участь можна подати до 25 червня. У ній зазначається адреса об’єкта, що висувається на участь в огляді-конкурсі, назва номінації, прізвище, ім’я, по батькові заявника, контактний телефон. Критерії оцінювання на визначення переможця для кожної номінації будуть дещо відрізнятися, але основними визначено такі:
- загальний вигляд будинку;
- благоустрій прибудинкової території: озеленення (дерева, декоративні кущі, клумби, квітники), наявність урн, стан дитячих чи спортивних майданчиків, їх естетичний вигляд;
- естетичний стан фасадів будинків та огорож;
- належний санітарний стан прибудинкових територій (відсутність будівельних матеріалів, бур’янів);
- відсутність стихійних звалищ;
Кожен вищенаведений пункт оцінюватиметься за 10-ти бальною системою.
Переможці конкурсу у номінаціях «Кращий багатоповерховий будинок», «Краще ОСББ» та «Кращий двір» будуть нагороджені відзнаками міського голови (пам’ятними табличками про першість у конкурсі) та спеціальними призами: майданчиком для збору твердих побутових відходів, елементами дитячого майданчика або іншими засобами благоустрою.
Як повідомлялось раніше, зовнішній вигляд центральної частини міста Чорткова має бути естетичним та привабливим, а вивіски на будівлях – сприяти покращенню візуальних якостей міського середовища, збереженню автентичності та туристичної привабливості головної вулиці. Відповідно, працівниками відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва розроблено Порядок розміщення вивісок. Цей Порядок затверджений рішенням міської ради ще у листопаді 2017 року.
Відділ містобудування, архітектури та капітального будівництва просив у добровільному порядку демонтувати незаконно встановлені вивіски до 26 травня цього року. Втім, ніхто із підприємців не відгукнувся прохання. Відтак, члени виконавчого комітету надали дозвіл КП «Чортківський ККП» на примусовий демонтаж вивісок та натяжних банерів на будинку по вул. Т.Шевченка, 13 (магазини «Гудок» та «Малюк»).
РОДИНИ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВИЗНАЧИЛИСЬ ІЗ ТИПОМ ПАМ’ЯТНИКІВ
Родичі загиблих на російсько-українській війні Героїв із Чортківської громади остаточно визначились із типом пам’ятників …Читати даліПАРТНЕРСТВО ДОПОМАГАЄ: ЧОРТКІВСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ ОТРИМАВ ВАЖЛИВЕ ДЛЯ РОБОТИ ОБЛАДНАННЯ ВІД КОЛЕГ З ФРАНЦУЗЬКОГО БЕЗЬЄ
Завдяки активній міжнародній політиці, яку впроваджує команда Чортківської міської ради та Володимир Шматько, громада …Читати даліДІТИ ВІЙСЬКОВИХ ІЗ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОВЕРНУЛИСЬ ІЗ ВІДПОЧИНКУ У ФРАНЦІЇ
Наше французьке місто-побратим Безьє вкотре, вже третій рік поспіль, запрошувало дітей військових із Чортківської …Читати даліПІЛЬГИ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ
Українські військові та члени їх сімей мають право скористатись пільгами на житлово комунальні послуги. Хто …Читати даліМІНІСТЕРКА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ОКСАНА ЖОЛНОВИЧ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАЛА ЧОРТКІВ
22 липня міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович побувала у Чорткові, оглянувши ключові соціальні …Читати далі