Діти Чорткова та району отримали продуктові набори до Великоднього кошика
Вже стало хорошою традицією кожного року, перед святом Христового воскресіння проводити благодійну акцію «Подаруй дитині радість Великодня». Цей рік – не виняток. 25 квітня у приміщенні РБК ім. Катерини Рубчакової, за ініціативи міської ради, відповідно до програми «Запобігання бездоглядності та безпритульності» на 2019-2021 роки відбулося вручення продуктових наборів до Великоднього кошика.
Продукти першої необхідності та святкові пасочки отримали діти позбавлені батьківського піклування, сироти, діти-переселенці та ті, що опинилися в складних життєвих обставини, які проживають у Чорткові. 55 неповнолітніх чортківчан, які потребують підтримки, отримали подарункові набори. Для закупівлі продуктів з міського бюджету було виділено 22 380 грн.
Привітати дітей та їх батьків із прийдешніми Великодніми святами прийшли: заступник Чортківського міського голови Роман Тимофій, голова Чортківської РДА Оксана Чайчук, заступник голови районної ради Петро Пушкар, начальники служб у справах дітей та молоді міської ради й Чортківської РДА Василь Дацюк і Василь Корнак, представники духовенства.
«Такі акції спрямовані на підтримку сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Хто, як не місцева влада може простягнути руку допомоги. Особливо розуміння та співчуття необхідні дітям, які за певних обставин не можуть належним чином отримати любов та піклування від батьків», – підкреслив Роман Тимофій.
За сприяння творчих колективів міста для гостей було організовано святковий концерт. Великодні співанки та театралізоване дійство допомогло глибоко відчути атмосферу прийдешнього світлого свята Воскресіння нашого Спасителя.
НАГАДУЄМО: КУПАТИСЯ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАБОРОНЕНО
Чортківська міська рада нагадує громадянам про заборону на масовий відпочинок на водних об’єктах на …Читати даліВОЛОДИМИР ШМАТЬКО ПРОВІВ ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ З КОМУНАЛЬНИКАМИ
Міський голова Володимир Шматько провів нараду із керівниками комунальних підприємств Чортківської громади. Найважливіше із …Читати даліУВАГА! ВАКАНСІЇ У ЧОРТКІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ!
Запрошуємо долучитись до команди Чортківської міської ради: ТРЬОХ адміністраторів у Центр надання адміністративних послуг. …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ МОЛОДІЖНУ РАДУ ВІДІБРАЛИ У ПРОЄКТ «МАЮ ДУМКУ»: ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ
Чортківська молодіжна рада стала учасницею проєкту «Маю думку», у рамках якого протягом 9-12 липня у …Читати даліНа Тернопільщині майже 80% краян, які пройшли профнавчання, – змогли працевлаштуватися
У розвинених країнах світу, за даними Інституту ЮНЕСКО, різноманітною освітньою та просвітницькою діяльністю охоплено …Читати далі