Управління освіти, молоді та спорту інформує
16 квітня 2019 року на базі Чортківської гімназії ім. М. Шашкевича та Чортківської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 7 відбулося засідання обласної творчої групи вчителів початкових класів із проблеми «Компетентнісний підхід та соціалізація особистості в умовах Нової української школи й науково-педагогічному проекті «Інтелект України».
У ході засідання педагоги побували на уроці в майбутніх геніїв у 1 – Б класі з теми «У світі пернатих друзів», який майстерно провела висококваліфікований, творчий учитель Чортківської гімназії ім. М. Шашкевича ЧХАЛО Л.В.
Переглянули презентацію «Особливості реалізації науково-педагогічного проекту «Інтелект України» в початковій школі», із досвіду роботи вчителів КОРАЛЬ Л.С. та ПЕТРАШ Н.В., які продемонстрували присутнім практичне втілення проекту в навчально-виховний процес.
Побували на цікавому уроці-квесті «У пошуках веселки» в 1–А класі, який творчо та креативно провела РИБАК Н.С., учитель Чортківської ЗОШ І – ІІІ ст. № 7, вміло продемонструвавши присутнім сучасний підхід до організації роботи з дітьми.
Під керівництвом КОРМИЛО О.П., учителя-пілотника Чортківської ЗОШ І – ІІІ ст. № 7 дискутували з проблеми «Інтегровані уроки – це шлях до успішної соціалізації особистості? Так? чи ні?»
Розглянули педагогічну вітрину «Критичне мислення – запорука успіху», яку презентувала МАТВІЄШИН Т.І., учитель-пілотник Чортківської ЗОШ І – ІІІ ст. № 7.
У творчих підгрупах створювали сенкан на тему «НУШ» та «Інтелект», під керівництвом методиста МК Комар Г.В., яка відзначила, що обидві програми: «Нова українська школа» та «Інтелект України» – спрямовані на розвиток УСПІШНОЇ особистості.
Засідання творчої групи було змістовним, пізнавальним та плідним, що надало вчителям нових сил та натхнення в подальшій педагогічній діяльності. Чортківські педагоги вже вкотре зуміли здивувати гостей, у яких, незважаючи на погану погоду, залишаться радісні, «веселкові» спогади про гостинний і талановитий Чортків.
НАГАДУЄМО: КУПАТИСЯ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАБОРОНЕНО
Чортківська міська рада нагадує громадянам про заборону на масовий відпочинок на водних об’єктах на …Читати даліВОЛОДИМИР ШМАТЬКО ПРОВІВ ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ З КОМУНАЛЬНИКАМИ
Міський голова Володимир Шматько провів нараду із керівниками комунальних підприємств Чортківської громади. Найважливіше із …Читати даліУВАГА! ВАКАНСІЇ У ЧОРТКІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ!
Запрошуємо долучитись до команди Чортківської міської ради: ТРЬОХ адміністраторів у Центр надання адміністративних послуг. …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ МОЛОДІЖНУ РАДУ ВІДІБРАЛИ У ПРОЄКТ «МАЮ ДУМКУ»: ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ
Чортківська молодіжна рада стала учасницею проєкту «Маю думку», у рамках якого протягом 9-12 липня у …Читати даліНа Тернопільщині майже 80% краян, які пройшли профнавчання, – змогли працевлаштуватися
У розвинених країнах світу, за даними Інституту ЮНЕСКО, різноманітною освітньою та просвітницькою діяльністю охоплено …Читати далі