У Чорткові 10 квітня завершиться опалювальний сезон
У К Р А Ї Н А
ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
_________________________________________________________
ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
_________________________________________________________
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ЧОРТКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ
08 квітня 2018 року м.Чортків № 114-од
Про закінчення опалювального сезону
2018-2019 року у місті Чорткові
Враховуючи підвищення середньодобової температури повітря, відповідно до Правил надання населенню послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води та водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:
- Філії комунального підприємства теплових мереж Тернопільської обласної ради «Тернопільтеплокомуненерго» Чортківський теплорайон (ПАШКОВСЬКОМУ І.І.) завершити опалювальний сезон у місті Чорткові 10 квітня 2019 року
- Чортківському управлінню з експлуатації газового господарства ПАТ «Тернопільгаз» (КЛИЗУБУ І.З.) припинити подачу природного газу філії комунального підприємства теплових мереж Тернопільської обласної ради «Тернопільтеплокомуненерго» Чортківський теплорайон 10 квітня 2019 року.
- Сектору з питань внутрішньої політики і зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації оприлюднити розпорядження на офіційному сайті Чортківської міської ради.
- Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Недокуса О.З.
Міський голова Володимир ШМАТЬКО
.
Останні новини
НАГАДУЄМО: КУПАТИСЯ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАБОРОНЕНО
Чортківська міська рада нагадує громадянам про заборону на масовий відпочинок на водних об’єктах на …Читати даліВОЛОДИМИР ШМАТЬКО ПРОВІВ ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ З КОМУНАЛЬНИКАМИ
Міський голова Володимир Шматько провів нараду із керівниками комунальних підприємств Чортківської громади. Найважливіше із …Читати даліУВАГА! ВАКАНСІЇ У ЧОРТКІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ!
Запрошуємо долучитись до команди Чортківської міської ради: ТРЬОХ адміністраторів у Центр надання адміністративних послуг. …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ МОЛОДІЖНУ РАДУ ВІДІБРАЛИ У ПРОЄКТ «МАЮ ДУМКУ»: ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ
Чортківська молодіжна рада стала учасницею проєкту «Маю думку», у рамках якого протягом 9-12 липня у …Читати даліНа Тернопільщині майже 80% краян, які пройшли профнавчання, – змогли працевлаштуватися
У розвинених країнах світу, за даними Інституту ЮНЕСКО, різноманітною освітньою та просвітницькою діяльністю охоплено …Читати далі