Чортківчани в ігровій формі вчилися керувати громадою
1 квітня стартував прийом проектів на Громадський бюджет Чорткова 2019. Громадський бюджет – це інструмент для зміни міста, яким може скористатися кожен активний житель. Завдяки даній програмі будь-який мешканець має можливість запропонувати ідею використання бюджетних коштів для покращення міста. Ніщо краще не може зблизити зовсім різних людей, як бажання творити добро і працювати на благо інших.
Багато мешканців Чорткова чули про програму Громадський бюджет, але не можуть наважитися запропонувати свій проект, який би покращив наше містечко. З метою об’єднання містян заради спільної і корисної справи, 1 квітня о 16.00, відділом муніципального розвитку, інновацій та енергоефективності Чортківської міської ради, в приміщенні музею-їдальні «Пан Чартковський» було проведено настільну гру «Світ громад».
Світ Громад – це перша українська настільна кооперативна стратегія у жанрі соціального симулятора. Це означає, що ігрові події максимально наближені до реального життя і перемогти можна тільки усім разом. Учасники у простій формі засвоюють навички управління громадою та її розвитком.
З практичної точки зору гра прекрасно підходить для:
– моделювання сценаріїв розвитку громади (в коробці є готові 10 базових сценаріїв різної тривалості та складності);
– включення різних верств населення до роботи над спільними цілями громади (в коробці є готові 8 соціальних ролей);
– навчання інструментам розвитку громади (у грі передбачено і описано 32 інструменти розвитку громади);
– виховання в молоді (і не тільки) громадянської свідомості та відповідальності;
– розвиток фінансової, бюджетної та податковової культури;
– інтеграції маргінальних груп населення в життя громади;
– виявлення та подолання конфліктів у громаді;
– виявлення та розвитку лідерських якостей серед гравців;
– просто якісного та цікавого проведення вільного часу.
Щоб отримати задоволення від гри та зрозуміти, як зробити життя рідного міста кращим прийшли небайдужі чортківчани. Працівники міської ради, активні містяни, студентство, представники громадської організації «Альтернатива-Чортків» зібралися разом і об’єдналися в невелику команду, яка, хоч і в ігровій формі, але плідно розробляли стратегію розвитку громади.
НАГАДУЄМО: КУПАТИСЯ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАБОРОНЕНО
Чортківська міська рада нагадує громадянам про заборону на масовий відпочинок на водних об’єктах на …Читати даліВОЛОДИМИР ШМАТЬКО ПРОВІВ ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ З КОМУНАЛЬНИКАМИ
Міський голова Володимир Шматько провів нараду із керівниками комунальних підприємств Чортківської громади. Найважливіше із …Читати даліУВАГА! ВАКАНСІЇ У ЧОРТКІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ!
Запрошуємо долучитись до команди Чортківської міської ради: ТРЬОХ адміністраторів у Центр надання адміністративних послуг. …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ МОЛОДІЖНУ РАДУ ВІДІБРАЛИ У ПРОЄКТ «МАЮ ДУМКУ»: ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ
Чортківська молодіжна рада стала учасницею проєкту «Маю думку», у рамках якого протягом 9-12 липня у …Читати даліНа Тернопільщині майже 80% краян, які пройшли профнавчання, – змогли працевлаштуватися
У розвинених країнах світу, за даними Інституту ЮНЕСКО, різноманітною освітньою та просвітницькою діяльністю охоплено …Читати далі