Вперше у Чорткові – афілійована (не)конференція міні-EdCamp
Сьогодні, 29 березня, на базі Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 стартувала афілійована (не)конференція міні-EdCamp Chortkiv. Організаторами (не)конференції виступила ГО “Альтернатива-Чортків” спільно з управлінням освіти, молоді та спорту Чортківської міської ради.
За словами організаторів програми, критичним елементом, що уповільнює революцію в освіті, є неефективна система професійного розвитку шкільних педагогів. Інноваційна модель (не)конференцій EdCamp пропонує відповідь на цей актуальний виклик.
Начальниця управління освіти, молоді та спорту Чортківської міської ради Людмила Поліщук привітала гостей, котрі приїхали не лише із теренів Тернопільщини, а й з різних куточків України: «Сподіваюсь, сьогодні ви покажете свою творчість, креативність, талановитість. А головне – поділитесь один із одним власним досвідом у вчителюванні».
Начальниця управління освіти і науки Тернопільської ОДА Ольга Хома, котра теж бере участь у не(конференції), зазначила: «Я захоплююсь людьми, котрі сьогодні перед вами виступатимуть. Більшість з них – молоді люди, у яких нестандартне бачення розвитку системи освіти і науки загалом. І це надзвичайно важливо! Завжди повторюю, що реформу освіти роблять не управлінці, її роблять вчителі».
(Не)конференція цікава своїм інноваційним дискусійним форматом. Основна мета демократичного формату (не)конференції – сприяти діалогу та вільному обміну досвідом за принципом give – get, що означає «віддавай і бери» Учасники не просто слухатимуть повчальні виступи ораторів, вони зможуть самостійно дискутувати, брати участь в обговореннях, визначати хід (не)конференції та вибирати теми, які їх цікавлять.
Найголовніший принцип EdCamp – це свобода! Кожен вчитель має право вибору, впродовж дня він може спланувати свою діяльність на конференції за власним бажанням. Учасники зможуть вибирати чи слухати одну із сесій, чи дискутувати із колегами, чи просто випити чашку кави і побути на самоті.
Взяти участь у сьогоднішньому семінарі та висловити свою думку щодо проблем розвитку сучасного освітнього процесу мали змогу вчителі зі всієї України. Для цього потрібно було зареєструватися і пройти конкурсний відбір.
За роботу під час події всі учасники матимуть змогу отримати сертифікати про підвищення кваліфікації (8 годин). Загалом, програма (не)конференції розписана до 18.00.
НАГАДУЄМО: КУПАТИСЯ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАБОРОНЕНО
Чортківська міська рада нагадує громадянам про заборону на масовий відпочинок на водних об’єктах на …Читати даліВОЛОДИМИР ШМАТЬКО ПРОВІВ ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ З КОМУНАЛЬНИКАМИ
Міський голова Володимир Шматько провів нараду із керівниками комунальних підприємств Чортківської громади. Найважливіше із …Читати даліУВАГА! ВАКАНСІЇ У ЧОРТКІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ!
Запрошуємо долучитись до команди Чортківської міської ради: ТРЬОХ адміністраторів у Центр надання адміністративних послуг. …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ МОЛОДІЖНУ РАДУ ВІДІБРАЛИ У ПРОЄКТ «МАЮ ДУМКУ»: ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ
Чортківська молодіжна рада стала учасницею проєкту «Маю думку», у рамках якого протягом 9-12 липня у …Читати даліНа Тернопільщині майже 80% краян, які пройшли профнавчання, – змогли працевлаштуватися
У розвинених країнах світу, за даними Інституту ЮНЕСКО, різноманітною освітньою та просвітницькою діяльністю охоплено …Читати далі