На сесії міської ради затвердили Стратегічний план розвитку Чорткова!
Депутатський корпус на засіданні 55-ї сесії Чортківської міської ради затвердив надважливий для нашого міста документ, написання якого здійснювалось більш, ніж півроку, – Стратегічний план розвитку Чорткова на 2019-2026 роки.
Міський голова Володимир Шматько зазначив, що опісля затвердження Стратегічного плану розвитку міста Чорткова на 2019-2026 роки на сесії міської ради керівництво міста має прикладати усіх зусиль, аби завдання, написані у Стратегії, виконувались: «Існує дуже правильна і чітка практика європейських країн – працювати і діяти відповідно до певного плану».
Для реалізації проекту «Польський досвід для розробки Стратегічного плану розвитку Чортківської міської ради Тернопільської області на 2019-2026 роки» програми RITA – «Зміни в регіоні» відділ муніципального розвитку, інновацій та енергоефективності міської ради виграв грант у розмірі 59 148 тисяч злотих (461 355 тисяч гривень).
До Чорткова прибула директор Товариства Розвитку польського міста Солець-Куявський Ельжбета Висоцька та перекладач, консультант Ліля Атнажева. Пані Ельжбета подякувала і працівникам міської ради, і громадським активістам, котрі долучились до втілення проекту в реальність: «Тепер Чортків має чіткі цілі, до яких буде прагнути. Все завдяки групі людей, котра буквально жила цим проектом. Окреме спасибі міському голові Володимиру Шматьку та Юлії Демкович, яка вклала у написання стратегії, напевно, найбільше часу та зусиль».
Робота над підготовкою Стратегічного плану розвитку відбувалась у декілька етапів:
– Провели анкетування жителів міста для визначення головних проблем у Чорткові, а також перспектив його розвитку у майбутньому;
– Навчання робочої групи польськими експертами методом активного планування Стратегії, проведений SWOT-аналіз, сформували місію і візію міста та основні стратегічні напрямки розвитку міста;
– Роботу щодо стратегії розподілили за такими напрямками: розвиток громади; освіта, культура, спорт; економічний розвиток міста; комфортне місто;
– У січні цього року документ вже був сформований, здійснювались останні коригування;
– Впродовж останнього місяця напрацьований Стратегічний план розвитку був опублікований на сайті Чортківської міської ради, всі охочі мали можливість редагувати до доповнювати його.
![](http://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0753-300x200.jpg)
????????????????????????????????????
![](http://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0752-300x200.jpg)
????????????????????????????????????
![](http://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0725-300x200.jpg)
????????????????????????????????????
![](http://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0722-300x200.jpg)
????????????????????????????????????
![](http://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0721-300x200.jpg)
????????????????????????????????????
![](http://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0720-300x200.jpg)
????????????????????????????????????
![](http://www.chortkivmr.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0763-300x200.jpg)
????????????????????????????????????
РОДИНИ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВИЗНАЧИЛИСЬ ІЗ ТИПОМ ПАМ’ЯТНИКІВ
Родичі загиблих на російсько-українській війні Героїв із Чортківської громади остаточно визначились із типом пам’ятників …Читати даліПАРТНЕРСТВО ДОПОМАГАЄ: ЧОРТКІВСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ ОТРИМАВ ВАЖЛИВЕ ДЛЯ РОБОТИ ОБЛАДНАННЯ ВІД КОЛЕГ З ФРАНЦУЗЬКОГО БЕЗЬЄ
Завдяки активній міжнародній політиці, яку впроваджує команда Чортківської міської ради та Володимир Шматько, громада …Читати даліДІТИ ВІЙСЬКОВИХ ІЗ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОВЕРНУЛИСЬ ІЗ ВІДПОЧИНКУ У ФРАНЦІЇ
Наше французьке місто-побратим Безьє вкотре, вже третій рік поспіль, запрошувало дітей військових із Чортківської …Читати даліПІЛЬГИ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ СІМЕЙ
Українські військові та члени їх сімей мають право скористатись пільгами на житлово комунальні послуги. Хто …Читати даліМІНІСТЕРКА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ОКСАНА ЖОЛНОВИЧ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАЛА ЧОРТКІВ
22 липня міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович побувала у Чорткові, оглянувши ключові соціальні …Читати далі