Новорічне вітання міського голови Володимира Шматька
Дорога чортківська громадо!
Наближаються одні з найочікуваніших і радісних свят – Різдво Христове й Новий 2019 рік!
У ці чарівні дні в кожного з нас пробуджуються найсвітліші почуття і помисли, що об’єднують нас навколо ідеалів добра, любові та милосердя, даючи надію на щасливе майбутнє.
Різдво Христове й Новий рік традиційно сімейні свята, які зближують усіх рідних, роблять сім’ю міцною і дружньою. Адже, збираючись у колі найрідніших людей, ми усі прагнемо чогось нового та кращого, радісного та світлого.
Рік, що минає, був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями.
Ми відстоюємо свою свободу та незалежність на Сході, боремось за нову Україну незалежну та сильну.
Особливим історичним моментом для християн України у році, що минає стало створення Православної Церкви України.
Ця надзвичайно важлива подія ще раз доводить як спільними зусиллями ми плекаємо єдність і долаємо те, що нас роз’єднує.
Переконаний, що притаманна українському народу мудрість і зваженість дозволить остаточно вирішити наявні проблеми та установити мир і спокій у нашій державі.
Нехай Різдвяна Зоря об`єднає усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в колі найближчих і найдорожчих людей, і тих, хто далеко від рідної домівки та благословляє наші помисли, слова і діла.
Я щиро дякую усій чортківській громаді, кожному її жителю за спільну працю на благо нашого рідного міста.
Вірю, що любов до Чорткова, прагнення зробити його найкращим будуть головним пріоритетом у прийдешньому 2019 році.
Від щирого серця вітаю усіх Вас з Різдвом Христовим та Новим роком!
Нехай магічна чарівність цих свят буде в посмішках ваших близьких, урочистих вітаннях, особливій теплоті, радості, які створюють дивовижне відчуття світла, злагоди і щастя.
Бажаю кожній родині достатку, процвітання, впевненості у майбутньому.
Хай Бог береже усіх нас, нашу Україну і наш рідний Чортків!
З глибокою повагою
Чортківський міський голова Володимир ШМАТЬКО
ЯК ПОТРАПИТИ НА ПРИЙОМ ДО ДИТЯЧОГО ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ?
Дитячий гастроентеролог Іветта Джугля приймає по буднях у поліклінічному відділенні Чортківської центральної міської лікарні …Читати даліВетеранам з Тернопільщини – новий серіал на Дія. Освіта про те, як отримати грант
Ви ветеран, що планує відкрити власний бізнес? Скористайтеся можливістю отримати до мільйона гривень на розвиток …Читати даліЯК І ДЕ У ЧОРТКОВІ МОЖНА УТИЛІЗУВАТИ НЕПОТРІБНІ ЛІКИ З АПТЕЧКИ?
Три роки – це середній термін придатності більшості ліків. Впевнені, ви також вже давно …Читати даліДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА БІЛА!
У неділю, 11 серпня, о 12 год. у будівлі Центру культурних послуг с. Біла …Читати даліПРОДОВЖУЄМО НАВОДИТИ ЛАД: ІЗ ВУЛ. АПТЕЧНА ТА НОССА ЗАБЕРУТЬ ЗАГАЛЬНІ СМІТТЄВІ БАКИ; ВСІ ПІДПРИЄМЦІ ПОВИННІ МАТИ ДОГОВОРИ НЕ ВИВЕЗЕННЯ ВІДХОДІВ
Частина підприємців, що здійснюють свою діяльність у центральній частині Чорткова, досі не мають договорів …Читати далі