Привітання!
Шановні військовослужбовці військової частини А-1915, 44-ї окремої артилерійської бригади, ветерани війни та учасники АТО, воїни запасу, співробітники Чортківського об’єднаного міського військового комісаріату!
Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Збройних Сил України від імені громади міста Чорткова, колективу міської ради, депутатського корпусу та від себе особисто!
Сьогодні складний етап для української армії, яка захищає незалежність і територіальну цілісність нашої країни від російського агресора. Українська армія щодня доводить, що може гідно виконувати покладені на неї функції і є національною гордістю й гарантом стабільності та безпеки України. Ті ж виклики, що постали перед Україною, дали нове покоління Героїв, які, проявляючи неабияку мужність, відвагу, жертовність та демонструючи незламність духу виборюють нашу свободу на Сході України.
Міць та сила української держави – у єдності та силі армії та народу!
Цього дня, схиливши голови, з молитвою згадуємо наших земляків Романа Ільяшенка, Романа Рущака, Руслана Коцюка, Дениса Громового, Ігора Штуника, Івана Сторчака й усіх, хто віддав своє життя в боротьбі за українську землю.
Пам’ять про них назавжди залишиться в серцях жителів нашого міста.
Дякую нашим землякам – жителям Чорткова і усім, хто нині несе військову службу в зоні АТО. Ваша стійкість, витримка та мужність гідна для наслідування прийдешнім поколінням.
Мирного неба, міцного здоров’я Вам та Вашим родинам, добробуту, витримки та стійкості духу у благородній справі вірного служіння рідному народові.
Щиро вірю, що наше світле і мирне майбутнє в надійних руках.
Божого благословення Вам і Вашим родинам!
Слава Україні! Героям Слава!
З глибокою повагою
міський голова Володимир ШМАТЬКО
ЯК ПОТРАПИТИ НА ПРИЙОМ ДО ДИТЯЧОГО ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ?
Дитячий гастроентеролог Іветта Джугля приймає по буднях у поліклінічному відділенні Чортківської центральної міської лікарні …Читати даліВетеранам з Тернопільщини – новий серіал на Дія. Освіта про те, як отримати грант
Ви ветеран, що планує відкрити власний бізнес? Скористайтеся можливістю отримати до мільйона гривень на розвиток …Читати даліЯК І ДЕ У ЧОРТКОВІ МОЖНА УТИЛІЗУВАТИ НЕПОТРІБНІ ЛІКИ З АПТЕЧКИ?
Три роки – це середній термін придатності більшості ліків. Впевнені, ви також вже давно …Читати даліДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА БІЛА!
У неділю, 11 серпня, о 12 год. у будівлі Центру культурних послуг с. Біла …Читати даліПРОДОВЖУЄМО НАВОДИТИ ЛАД: ІЗ ВУЛ. АПТЕЧНА ТА НОССА ЗАБЕРУТЬ ЗАГАЛЬНІ СМІТТЄВІ БАКИ; ВСІ ПІДПРИЄМЦІ ПОВИННІ МАТИ ДОГОВОРИ НЕ ВИВЕЗЕННЯ ВІДХОДІВ
Частина підприємців, що здійснюють свою діяльність у центральній частині Чорткова, досі не мають договорів …Читати далі