У міській раді провели чергові громадські слухання
Традиційно, для того, аби вислухати думку громадськості перед прийняттям важливих рішень, у міській раді відбулись громадські слухання.
Відповідно до норм законодавства, громадським слуханням передувало розпорядження Чортківського міського голови Володимира Шматька від 13 листопада 2018 року «Про організацію проведення громадських слухань».
На розгляд громадських слухань внесено два питання, а саме:
1) Про затвердження детального плану території під розміщення індустріального парку обмеженого вулицями Ягільницька та Об’їзна в м. Чорткові;
2) Про затвердження детального плану частини території для розміщення сонячної електростанції, в межах вул. Ягільницька та вул. Об’їзна (на території західної промислової зони) в м. Чортків, Тернопільської області.
У громадських слуханнях взяли участь депутат тернопільської обласної ради Любомир Білик, депутати міської ради, члени виконавчого комітету, підприємці, громадські активісти, жителі міста.
Про суть затвердження плану території під розміщення індустріального парку парку обмеженого вулицями Ягільницька та Об’їзна в м. Чорткові розповіла у своєму виступі головний архітектор проекту Наталя Симоненко.
Опісля детальних обговорень питань, внесених на розгляд громадських слухань, жителі міста їх підтримали.
Міський голова Володимир Шматько зазначив, що проект представлених проектних планів буде винесений на засідання найближчої сесії міської ради.
Свою позицію щодо питань, внесених на розгляд громадських слухань, висловили усі охочі.
ЯК ПОТРАПИТИ НА ПРИЙОМ ДО ДИТЯЧОГО ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ?
Дитячий гастроентеролог Іветта Джугля приймає по буднях у поліклінічному відділенні Чортківської центральної міської лікарні …Читати даліВетеранам з Тернопільщини – новий серіал на Дія. Освіта про те, як отримати грант
Ви ветеран, що планує відкрити власний бізнес? Скористайтеся можливістю отримати до мільйона гривень на розвиток …Читати даліЯК І ДЕ У ЧОРТКОВІ МОЖНА УТИЛІЗУВАТИ НЕПОТРІБНІ ЛІКИ З АПТЕЧКИ?
Три роки – це середній термін придатності більшості ліків. Впевнені, ви також вже давно …Читати даліДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА БІЛА!
У неділю, 11 серпня, о 12 год. у будівлі Центру культурних послуг с. Біла …Читати даліПРОДОВЖУЄМО НАВОДИТИ ЛАД: ІЗ ВУЛ. АПТЕЧНА ТА НОССА ЗАБЕРУТЬ ЗАГАЛЬНІ СМІТТЄВІ БАКИ; ВСІ ПІДПРИЄМЦІ ПОВИННІ МАТИ ДОГОВОРИ НЕ ВИВЕЗЕННЯ ВІДХОДІВ
Частина підприємців, що здійснюють свою діяльність у центральній частині Чорткова, досі не мають договорів …Читати далі