Порядок денний засідання постійних комісій
Порядок денний
засідання постійної комісії з питань дотримання законності, охорони громадського порядку і депутатської етики , яке відбудеться 03 грудня 2018року о 12 год.
1.Про звіт голови постійної комісії міської ради.
2.Про затвердження Програми організації суспільно корисних робіт для правопорушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт, на території міста Чорткова на 2019-2021 роки
- Про затвердження Програми стимулювання громадян м. Чорткова, направлених Чортківським об’єднаним міським військовим комісаріатом для проходження військової служби за контрактом у Збройні Сили України у 2019 році.
- Про затвердження плану роботи Чортківської міської ради на І півріччя 2019 року.
Порядок денний
засідання постійної комісії з гуманітарних питань та соціального захисту громадян, яке відбудеться 03 грудня 2018 року о 14 год.
1.Про звіт голови постійної комісії міської ради.
2.Про роботу Чортківського комунального центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю «Дорога в життя» з відділенням денного перебування за поточний період 2018 року.
- Про затвердження Положення Чортківського комунального центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю «Дорога в життя» з відділенням денного перебування м. Чорткова Тернопільської області в новій редакції
4.Про затвердження Статуту Чортківського міського комунального краєзнавчого музею, Чортківської міської ради Тернопільської області в новій редакції.
5.Про затвердження Статуту Чортківської міської музичної школи Чортківської міської ради Тернопільської області в новій редакції.
6.Про внесення змін до рішення міської ради від 12 грудня 2017 № 891 «Про затвердження Програми розвитку культури в м. Чорткові на 2018-2020 роки»
7.Про затвердження плану роботи Чортківської міської ради на І півріччя 2019 року.
НАГАДУЄМО: КУПАТИСЯ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАБОРОНЕНО
Чортківська міська рада нагадує громадянам про заборону на масовий відпочинок на водних об’єктах на …Читати даліВОЛОДИМИР ШМАТЬКО ПРОВІВ ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ З КОМУНАЛЬНИКАМИ
Міський голова Володимир Шматько провів нараду із керівниками комунальних підприємств Чортківської громади. Найважливіше із …Читати даліУВАГА! ВАКАНСІЇ У ЧОРТКІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ!
Запрошуємо долучитись до команди Чортківської міської ради: ТРЬОХ адміністраторів у Центр надання адміністративних послуг. …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ МОЛОДІЖНУ РАДУ ВІДІБРАЛИ У ПРОЄКТ «МАЮ ДУМКУ»: ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ
Чортківська молодіжна рада стала учасницею проєкту «Маю думку», у рамках якого протягом 9-12 липня у …Читати даліНа Тернопільщині майже 80% краян, які пройшли профнавчання, – змогли працевлаштуватися
У розвинених країнах світу, за даними Інституту ЮНЕСКО, різноманітною освітньою та просвітницькою діяльністю охоплено …Читати далі