У Чорткові відбувся концерт пам’яті Степана Стельмащука
У районному будинку культури ім. К. Рубчакової відбувся урочистий захід з нагоди відзначення 93-ої річниці з Дня народження композитора, хорового диригента, педагога, фольклориста, професора, невтомного культурно-громадського діяча, уродженця села Скородинці Чортківського району Степана Стельмащука, якого немає з нами вже 7 років.
Щоб поділитися спогадами про Степана Ільковича, його любов’ю до музики та рідного краю, на урочистий захід завітало багато гостей зі Скородинців, Дрогобича та Львова, де народився, жив та творив композитор.
Із теплими словами про покійного Степана Стельмащука звернулася до присутніх його дружина Любов, а також друг сім’ї, професор Дрогобицького державного педагогічного університету Михайло Шалата.
Донесли до глядачів творчість невтомного генія у своїх виступах народний аматорський фольклорний ансамбль із с. Скородинці, а також уродженець Чортківського району, випускник Львівської музичної академії ім. М. Лисенка Віктор Сов’як.
Особливої атмосфери на сцені додали виступи народного чоловічого хору «Бескид» Дрогобицького державного педагогічного університету, яким Степан Ількович свого часу керував упродовж 37 років, і котрий сьогодні носить його ім’я.
За багаторічну творчу працю, професійність, вагомий внесок у духовне відродження української пісні, національно-патріотичне виховання українців та участь у концерті пам’яті нашого краянина Степана Стельмащука колективу народного чоловічого хору «Бескид» вручили подяку міського голови Володимира Шматька.
Також подяку міського голови за активну громадську позицію, просвітницьку діяльність на благо міста Чорткова та району та з нагоди 90-річчя від дня народження і подарунок від Чортківської міської ради отримав ініціатор проведення концерту пам’яті, український публіцист, педагог, краєзнавець та громадський діяч Роман Критюк.
Проведення урочистого заходу відбулося за фінансування управління культури, релігії та туризму міської ради. Загальна сума – 13 200 грн.
Сектор з питань внутрішньої політики з громадськими організаціями та ЗМІ
НАГАДУЄМО: КУПАТИСЯ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАБОРОНЕНО
Чортківська міська рада нагадує громадянам про заборону на масовий відпочинок на водних об’єктах на …Читати даліВОЛОДИМИР ШМАТЬКО ПРОВІВ ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ З КОМУНАЛЬНИКАМИ
Міський голова Володимир Шматько провів нараду із керівниками комунальних підприємств Чортківської громади. Найважливіше із …Читати даліУВАГА! ВАКАНСІЇ У ЧОРТКІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ!
Запрошуємо долучитись до команди Чортківської міської ради: ТРЬОХ адміністраторів у Центр надання адміністративних послуг. …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ МОЛОДІЖНУ РАДУ ВІДІБРАЛИ У ПРОЄКТ «МАЮ ДУМКУ»: ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ
Чортківська молодіжна рада стала учасницею проєкту «Маю думку», у рамках якого протягом 9-12 липня у …Читати даліНа Тернопільщині майже 80% краян, які пройшли профнавчання, – змогли працевлаштуватися
У розвинених країнах світу, за даними Інституту ЮНЕСКО, різноманітною освітньою та просвітницькою діяльністю охоплено …Читати далі