Де у Чорткові стартуватиме планово-подвірна система збирання твердих побутових відходів
Члени виконавчого комітету на черговому засіданні з метою покращення благоустрою та забезпечення належного санітарного стану території прийняли рішення «Про організацію планово-подвірної системи збирання твердих побутових відходів на території приватної забудови міста Чорткова».
Пілотним районом такої системи збирання ТПВ обрано приватний сектор мікрорайону «Кадуб» що налічує 330 дворів, зокрема, вулиці: Об’їзна, Заводська, П. Чайковського, О. Довбуша, О. Ольжича, Р. Шухевича, І. Богуна, П. Тичини, І. Огієнка, М. Кривоноса, М. Рильського, 16 липня, Б.-І. Антонича. Надавач послуг з вивезення твердих побутових відходів має забезпечити графік збирання твердих побутових відходів на територіях приватної забудови відповідних вулиць.
Жителі приватних домоволодінь цього мікрорайону, у свою чергу, мають забезпечити на територіях своїх присадибних ділянок розміщення індивідуальних ємностей для збору твердих побутових відходів та не допускати розміщення на газонах та тротуарах міста твердих побутових відходів, будівельного сміття, залишків рослинності та інших відходів.
Сміттєвози забиратимуть тверді побутові відходи з баків в залежності від їх накопичення. Для того, аби вантажники підприємства, що надає послуги з вивезення твердих побутових відходів, забрали сміття відповідно до графіку, жителі домогосподарств повинні перемістити індивідуальний бак з подвір’я за браму у відповідний день.
Планово-подвірна система збирання твердих побутових відходів працює сьогодні у таких населених пунктах, як Луцьк, Берегове, Тячів, Кровінка, Микулинці, Теребовля та інших. Це дозволяє регулювати норми накопичення сміття, борючись у таких спосіб з особами, які не заключають договори чи викидають твердих побутових відходів більше за норму, та сприяє забезпеченню належного санітарного стану населеного пункту.
Сектор з питань внутрішньої політики з громадськими організаціями та ЗМІ
НАГАДУЄМО: КУПАТИСЯ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАБОРОНЕНО
Чортківська міська рада нагадує громадянам про заборону на масовий відпочинок на водних об’єктах на …Читати даліВОЛОДИМИР ШМАТЬКО ПРОВІВ ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ З КОМУНАЛЬНИКАМИ
Міський голова Володимир Шматько провів нараду із керівниками комунальних підприємств Чортківської громади. Найважливіше із …Читати даліУВАГА! ВАКАНСІЇ У ЧОРТКІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ!
Запрошуємо долучитись до команди Чортківської міської ради: ТРЬОХ адміністраторів у Центр надання адміністративних послуг. …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ МОЛОДІЖНУ РАДУ ВІДІБРАЛИ У ПРОЄКТ «МАЮ ДУМКУ»: ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ
Чортківська молодіжна рада стала учасницею проєкту «Маю думку», у рамках якого протягом 9-12 липня у …Читати даліНа Тернопільщині майже 80% краян, які пройшли профнавчання, – змогли працевлаштуватися
У розвинених країнах світу, за даними Інституту ЮНЕСКО, різноманітною освітньою та просвітницькою діяльністю охоплено …Читати далі