У міській раді відбулась презентація концепції індустріального парку «Чортків-Захід»
Під час заходу експерт з питань залучення інвестицій Програми “U-LEAD з Європою” Душан Кулка та радник Програми Василь Федюк представили присутнім експертний висновок та концептуальний дизайн створення і функціонування індустріального парку «Чортків-Захід».
Розповідаючи про успішний досвід у створенні індустріальних парків сусідніх країн, Василь Федюк зазначив, що при обстеженні промислової ділянки у червні цього року він сказав: «Так виглядає успішна промислова зона!»
Директор Установи «Агенція регіонального розвитку в Тернопільській області» Володимир Василевський представив аналіз вигод та витрат створення індустріального парку та висновок щодо доцільності створення такого парку.
Захід проходив за участі Чортківського міського голови Володимира Шматька, депутатського корпусу, працівників міської ради, освітян, представників громадських організацій та жителів міста.
Очільник міста ознайомив присутніх з висновками членів робочої групи (структурних підрозділів, комунальних та сервісних підприємств і організацій) щодо можливості інженерно-технічного забезпечення індустріального парку.
Присутні виявили неабияку зацікавленість тематикою зустрічі, адже відомо, що створення індустріального парку привабить до Чорткова інвесторів. На усі поставлені запитання, експерти надали вичерпні відповіді.
Підводячи підсумки зустрічі міський голова Володимир Шматько зазначив: «Створення індустріального парку – важливе рішення, яке має прийняти влада разом з громадськістю міста.
В Україні створено 35 індустріальних парків, проте наша з вами мета – створити успішний індустріальний парк у Чорткові, що сприятиме розвитку нашого міста!
Попри численні переваги, серед яких – зручне транспортне сполучення з містом та доступ до підключення інженерних комунікацій, є багато пунктів, які потребують наполегливої та копіткої праці.
Проте, у нашої промислової зони є вагома прерогатива – розмір ділянки складає 97 га! Цей аргумент не тільки позиціонуватиме наш індустріальний парк, як найбільший парк у Західній Україні, а й сприятиме залученню інвестицій».
Сектор з питань внутрішньої політики з громадськими організаціями та ЗМІ
НАГАДУЄМО: КУПАТИСЯ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАБОРОНЕНО
Чортківська міська рада нагадує громадянам про заборону на масовий відпочинок на водних об’єктах на …Читати даліВОЛОДИМИР ШМАТЬКО ПРОВІВ ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ З КОМУНАЛЬНИКАМИ
Міський голова Володимир Шматько провів нараду із керівниками комунальних підприємств Чортківської громади. Найважливіше із …Читати даліУВАГА! ВАКАНСІЇ У ЧОРТКІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ!
Запрошуємо долучитись до команди Чортківської міської ради: ТРЬОХ адміністраторів у Центр надання адміністративних послуг. …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ МОЛОДІЖНУ РАДУ ВІДІБРАЛИ У ПРОЄКТ «МАЮ ДУМКУ»: ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ
Чортківська молодіжна рада стала учасницею проєкту «Маю думку», у рамках якого протягом 9-12 липня у …Читати даліНа Тернопільщині майже 80% краян, які пройшли профнавчання, – змогли працевлаштуватися
У розвинених країнах світу, за даними Інституту ЮНЕСКО, різноманітною освітньою та просвітницькою діяльністю охоплено …Читати далі