Про оприлюднення проекту містобудівної документації
Про оприлюднення проекту містобудівної документації
«Детальний план території під розміщення індустріального парку обмеженого вулицями Ягільницька та Об’їзна в м. Чорткові» з метою врахування громадських інтересів
1.Мета заходу – врахування громадських інтересів жителів прилеглої території.
2.Площа проектування – загальна площа 90,12 га.
3.Замовник – Чортківська міська рада (м. Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21).
4.Підстава для розроблення: рішення сесії міської ради від 26 вересня 2018 року № 1208 «Про надання дозволу Чортківській міській раді на розроблення детального плану території під розміщення індустріального парку обмеженого вулицями Ягільницька та Об’їзна в м. Чорткові».
5.Розробник проекту: Архітектурно-проектне бюро «АРКО» СПД ФО Огоньок В.О. (код ЄДРПОУ 33539437).
6.Інформаційні заходи – оголошення в газеті « Голос Народу», графічні матеріали розміщено на сайті Чортківcької міської ради.
7.Місце для ознайомлення – відділ земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища, 19 кабінет міської ради м. Чортків, вул. Шевченка, 21, т. 3-91-19.
8.Пропозиції (зауваження) – відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції (зауваження) подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом до Чортківської міської ради і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного
законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
Пропозиції та зауваження слід подавати до Чортківської міської ради за адресою: м. Чортків, вул. Тараса Шевченка,21 тел. (03552) 3-91-19.
факс (03552) 2-03-85;
e-mail: info@chortkivmr.gov.ua
Терміни подання пропозицій: з 02.11.18 року до 02.12.18 року. Строк завершення розгляду пропозицій: 02.12.18 року.
9.Проведення громадських слухань – 3 грудня 2018 року, о 17.00 год. в приміщенні залу засідань Чортківської міської ради (м. Чортків, вул. Тараса Шевченка, 21).
НАГАДУЄМО: КУПАТИСЯ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ ЧОРТКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАБОРОНЕНО
Чортківська міська рада нагадує громадянам про заборону на масовий відпочинок на водних об’єктах на …Читати даліВОЛОДИМИР ШМАТЬКО ПРОВІВ ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ З КОМУНАЛЬНИКАМИ
Міський голова Володимир Шматько провів нараду із керівниками комунальних підприємств Чортківської громади. Найважливіше із …Читати даліУВАГА! ВАКАНСІЇ У ЧОРТКІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ!
Запрошуємо долучитись до команди Чортківської міської ради: ТРЬОХ адміністраторів у Центр надання адміністративних послуг. …Читати даліЧОРТКІВСЬКУ МОЛОДІЖНУ РАДУ ВІДІБРАЛИ У ПРОЄКТ «МАЮ ДУМКУ»: ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ
Чортківська молодіжна рада стала учасницею проєкту «Маю думку», у рамках якого протягом 9-12 липня у …Читати даліНа Тернопільщині майже 80% краян, які пройшли профнавчання, – змогли працевлаштуватися
У розвинених країнах світу, за даними Інституту ЮНЕСКО, різноманітною освітньою та просвітницькою діяльністю охоплено …Читати далі