ПРИВІТАННЯ
Шановні освітяни!
У першу неділю жовтня в Україні традиційно вшановують усіх працівників освіти з професійним святом.
Щиро вітаю чортківську освітянську родину – педагогічні колективи шкіл, дитячих дошкільних навчальних закладів, Палацу дітей та юнацтва, Чортківської міської музичної школи, Чортківського державного медичного коледжу, Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. О. Барвінського, Чортківського коледжу підприємництва і бізнесу, навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу Тернопільського НЕУ, Чортківського вищого професійного училища – з прийдешнім Днем вчителя!
Вам, шановні педагоги, наше визнання і повага, бо даєте світло знань і багатство душі нашим дітям.
Праця вчителя в школі чи викладача вищого навчального закладу, працівника у дошкільній чи позашкільній установі – справа відповідальна. Вчитель — не просто професія. Це покликання душі, вічний пошук істини та самовідданість.
У загальноосвітніх навчальних закладах м. Чорткова – 283 кваліфікованих педагогів.
Ваша віддана та нелегка праця приносить свої плоди. Вам вірять, вас люблять і шанують. Як доказ цього, випускники шкіл у 2018 році отримали 13 медалей — 9 золотих та 4 срібних. На рахунку чортківських школярів 33 перемоги в обласних олімпіадах з базових навчальних дисциплін та перемоги у творчих конкурсах різних рівнів.
Радію, що реформа “Нова українська школа” завдяки спільним зусиллям держави, місцевої влади й вас, шановні педагоги, яскраво втілилась у кожному 1 класі закладів загальної середньої освіти нашого міста.
У день свята щиро дякую вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високу професійність та життєву мудрість.
Бажаю міцного здоров’я, нескінченної любові учнів, терпіння і віри.
Нехай Бог завжди допомагає вам у вашій нелегкій, але такій благородній праці.
Нехай вам завжди всміхається доля, дарує вам міцне здоров’я та довголіття, а у ваших родинах завжди панують тепло, радість та затишок.
З глибокою повагою
міський голова Володимир ШМАТЬКО
ЯК ПОТРАПИТИ НА ПРИЙОМ ДО ДИТЯЧОГО ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА У ЧОРТКІВСЬКІЙ ЛІКАРНІ?
Дитячий гастроентеролог Іветта Джугля приймає по буднях у поліклінічному відділенні Чортківської центральної міської лікарні …Читати даліВетеранам з Тернопільщини – новий серіал на Дія. Освіта про те, як отримати грант
Ви ветеран, що планує відкрити власний бізнес? Скористайтеся можливістю отримати до мільйона гривень на розвиток …Читати даліЯК І ДЕ У ЧОРТКОВІ МОЖНА УТИЛІЗУВАТИ НЕПОТРІБНІ ЛІКИ З АПТЕЧКИ?
Три роки – це середній термін придатності більшості ліків. Впевнені, ви також вже давно …Читати даліДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА БІЛА!
У неділю, 11 серпня, о 12 год. у будівлі Центру культурних послуг с. Біла …Читати даліПРОДОВЖУЄМО НАВОДИТИ ЛАД: ІЗ ВУЛ. АПТЕЧНА ТА НОССА ЗАБЕРУТЬ ЗАГАЛЬНІ СМІТТЄВІ БАКИ; ВСІ ПІДПРИЄМЦІ ПОВИННІ МАТИ ДОГОВОРИ НЕ ВИВЕЗЕННЯ ВІДХОДІВ
Частина підприємців, що здійснюють свою діяльність у центральній частині Чорткова, досі не мають договорів …Читати далі